Milli Eğitim Müdürü Korkmaz’dan T.O.B.B. Anadolu Lisesi’ne ziyaret

42
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz T.O.B.B. Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulundu.
HABER MERKEZİ
 Okul Müdür Vekili Murat Işıktaş ve okul öğretmenlerinle kısa bir görüşme yaptı ve mevcut durumlar hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.
T.O.B.B.  Anadolu Lisesi’nde gerçekleşen 2011-2012 Öğretim Yılı 1. Dönem Öğrenci Davranışları Veli Görüşmesi ve Okul Aile Birliği Seçimi’nde, yeni yönetime seçilen Okul Aile Birliği Başkanı İpek Sevim, Başkan Yardımcısı Yeşim Gürkaş ve diğer Yönetim Kurulu Üyeleri Hülya Atik, Yeşim Özdemir, Canan Sevim, Neslihan Kireççi, Gönül Çetinkaya, Serpil Yalçın, Serpil Gürdal, Buket Gövçe, Muazzez Ulusoy ve Meral Başoğul ile birlikte ilk toplantılarını yaptıkları sırada gerçekleşen ziyarette  İbrahim Korkmaz bir süre toplantıya katıldı.
Yeni oluşan Okul Aile Birliği ve okul öğretmenleri ile yakından ilgilenen Korkmaz; “Bütün amacımız, hedefimiz çocuklarımızın en iyi yerlere gelebilmelerini sağlamak, bunun içinde canla başla çalışmalıyız” diyerek başarılar diledi.
 Başkanlığa seçilen İpek Sevim de; ”Bu bir ekip işidir, ben ve arkadaşlarım başta Milli Eğitim Müdürümüz, okul idaremiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle birlikte çocuklarımıza hizmet için elimizden geleni yapacağız” dedi. 
Daha sonra okul müdürü Murat Işıktaş, Milli Eğitim Müdürü’ne okulu gezdirdi. Milli Eğitim Müdürü’nün okul öğretmenleri ile sıcak davranışlarda bulunması dikkatten kaçmaz iken İbrahim Korkmaz okulu tekrardan ziyaret edeceğini belirterek okuldan ayrıldı. (y.ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here