Milli Eğitim Müdür Vekili Korkmaz Madalyalı Sporculara kitap hediye etti

19
Kırklareli Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Korkmaz, Kırklareli’ni temsilen Tekirdağ’da katıldıkları Türkiye Şampiyonası’nda 1 Altın, 1 Gümüş ve 1 Bronz Madalya ile Takım halinde Türkiye 3’ncülüğü kazanan Ergin Spor Kulübü’nün Taekwondocuları makamında ağırlayarak ödüllendirdi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Korkmaz, Tekirdağ’da 20-25 Haziran 2011 tarihlerinde yapılan “Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda 45 kg’da Türkiye Şampiyonu olan Seray Oğuz, 45 kg’da Türkiye 2.si Fatma  Zehra Karabağ, 27 kg’da Türkiye 3.sü Ece Ateşova ve 8-12 Mart 2011 tarihlerinde Isparta’da yapılan  “Okullar arası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda 55 kg’da Türkiye 3.sü olan  Aleyna Yıldızdal, Edirne’de yapılan “5. Uluslar arası Ters Lale Taekwondo Turnuvası”nda 37 kg’da 1. olan Miray Berke ile 63 kg’da 3. olan Havva Burce Göçmez’i makamında ağırlayarak kitapla ödüllendirdi.
15 Temmuz 2011 Cuma günü saat 15.30’da gerçekleştirilen ziyarette; Ergin Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Murat Acar ile Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Özeklioğlu,  Savaş Eskici, Antrenörleri Savaş Ergin ve Gökhan Yeşil’de yer aldı.
Ziyarette; Başkan Yardımcısı İrfan Özekiloğlu Kulübün bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve aldığı başarılar hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Kulüp yöneticileri Kırklareli Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Korkmaz’dan başarılı sporculara destek olmalarını istedi. Korkmaz’da düzenlenen şampiyonalarda dereceye girerek Kırklareli’ni en iyi şekilde temsil eden sporcuları tebrik ederek kitapla ödüllendirdi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here