Milletvekilliğine aday olmak için istifası beklendiği şeklinde çıkan haberler üzerine Vali Öner; “Verilmiş bir kararım yok, görevimin başındayım”

14
Hakkında; istifa edip AK Parti’den aday adayı olacağı şeklinde yapılan haberler üzerine Kırklareli Valisi Ali Haydar Öner ile görüştük.” Şu an için tarafından konu ile ilgili verilmiş karar bulunmamaktadır” diyen Vali Öner; “Ben de bunu sizler gibi yazılı ve görsel basından öğreniyorum. Hayretle ve ilgiyle konuyu takip ediyorum” dedi.

 

 

HABER MERKEZİ

Kırklareli Valisi Ali Haydar Öner ile ilgili TV ve gazetelerde, görevinden istifa edip AK Parti’den aday adayı olması beklendiği belirtiliyor. Bu iddiaların üzerine konuyu kendisine sorduk.
“Şu an benim bilgim dışında bir takım şeyler yazılıyor, çiziliyor, gazetelerden öğreniyorum. O bakımdan biraz şaşırtıcı. Medya organları kendilerince bir takım değerlendirmelerde bulunuyorlar” diyen Vali Öner; “Televizyonlardan izleyip merak edenler beni bizzat gelerek yada telefonla arayanlar oluyor, duygularını paylaşıyorlar. Bende onlara; Verilmiş bir kararım yok, istifa etmiş değilim, görevimin başındayım. Diyorum.” şeklinde konuştu. Vali Öner ayrıca; “Ben de hakkımda basında yer alan bilgim dışındaki haberleri ilgiyle takip ediyorum”diye de ekledi. (mc)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here