Milletvekili Yüceer’den Belediye Başkanları’na ziyaret

17
* Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile mazbatalarını alan ilçe belediye başkanlarını ziyaret etti. Belediye başkanlarını tebrik eden ve hayırlı olsun dileklerini ileten Yüceer; “Tekirdağ Büyükşehir’de ve 11 ilçede CHP yapacağı hizmetlerle fark yaratacak” dedi. 
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, yerel seçimde tulum çıkaran ve CHP’nin kalesi durumuna gelen Tekirdağ’da mazbatalarını alan belediye başkanlarını ziyaret etti. İl yönetimi ve Süleymanpaşa ilçe yöneticileri ile ilk olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ziyaret eden Yüceer, Albayrak’ı tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
* Başkanlara hayırlı olsun ziyareti
CHP’li Yüceer, daha sonra sırasıylaSüleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ayrı ayrı makamlarında ziyaret etti. Yüceer’e ziyaretlerinde CHP ilçe başkanları ve yöneticiler de eşlik etti.
* “İşimiz yeni başlıyor”
Ziyaretler esnasında 30 Mart yerel seçimlerini değerlendiren Yüceer; “Seçimlerde partimiz açısından Tekirdağ tüm ilçeleri ile birlikte kazanılan tek il oldu. Tekirdağ’da çok mutlu olduk. Bize teveccüh gösteren tüm hemşerilerime, örgütlerime, parti emekçilerime, başkanlarıma, emeklerinden ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ancak; Tekirdağ’da tulum çıkardık diye iş bitmedi. Aksine daha yeni başlıyor. Önemli olan bunun devamını getirebilmek” diye konuştu.
* “Hizmetlerle fark oluşturacağız”
Tekirdağ Büyükşehir’de ve 11 ilçede CHP’nin yapacağı hizmetlerle fark yaratacağının altını çizen Yüceer; “Biz bütün şehri ayırt etmeden, herkese hizmet edeceğiz. Tekirdağ Büyükşehir olarak neyi hak ediyorsa onu alacak. Bölgedeki tüm belediyeler büyükşehir bütçesinden hak ettiğini alarak bölgelerinde en iyi hizmeti verecek” dedi. Tekirdağ’ın, CHP’nin yeni ve tek kalesi olduğunu dile getiren Candan Yüceer, “Tekirdağ bundan sonra da CHP’nin kalesi olarak kalacaktır. Bunun için daha çok çalışacağız” dedi.
* Motokross Şampiyonasını izledi
Kapaklı Kaymakamı Aslı Aynaoğlu’na da nezaket ziyaretinde bulunan Yüceer, daha sonra Doğu Avrupa Motokros Şampiyonası 2. Türkiye Motokros Şampiyonası’nın 1. Ayağı’na ev sahipliği yapan Hayrabolu’da Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ile büyük bir çekişmeye sahne olan yarışları izledi. Yüceer, yarışmada dereceye girenlere madalyaları ile birlikte kupalarını verdi.
* Edirne ve Kırklareli’yi de unutmadı
CHP’li Yüceer, Edirne’de ve Kırklareli’nde Belediye Başkanı seçilen milletvekillerini de unutmadı. CHP’li Yüceer, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. (s.e.) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here