Milletvekili Sarıçam, üniversitelilerle buluştu

15
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) öğrencileri ile düzenlenen kahvaltıda buluştu.

HABER MERKEZİ
 
13 Mart 2011 Pazar günü saat 10.00’da Paşa Cafe’de düzenlenen programa; AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, İl Başkanı Eminç Tunç, Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden, Gençlik Kolları Başkanı Erbil Doğan, Kırıkköy Belediye Başkanı Abdurrahman Gürkan, Pehlivanköy Belediye Başkanı Hüseyin Açıkel ile Kırklareli Üniversitesi öğrencileri katıldı.
Düzenlenen programın açılışını yapan AK parti Kırklareli Gençlik Kolları Başkanı Erbil Doğan;  “Sizlerin ilimizde ve üniversitede yaşadığınız sorunların çözümünde yanınızda olmaya özen göstereceğiz. Yaşadığınız sorunlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz. Bunların çözümü için gereken ne varsa yapamaya hazırız” dedi.
AK Parti Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam konuşmasında AK Parti İktidarı’na kadarki Türkiye’nin durumu ile AK Parti İktidarı dönemindeki Türkiye’yi karşılaştırdı. 2002 yılına kadar çevresinde bulunan komşu ülkeler ile sorunlar yaşayan Türkiye’nin 2002 yılından sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın birleştirici girişimleri ile komşuları ile şu anda bu sorunları aştığından bahsetti.
Üniversite öğrencilerinin sorunlarını dinleyen Sarıçam bunların çözümü için gerekenlerin yapılacağını ifade ederken, sorulan soruları da cevapladı. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here