Milletvekili Irmak Mazbatası’nı aldı

1
“Bu bir başlangıç, Bu Bir Fatiha Bundan sonra yola devam”
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak Mazbatası’nı aldı.
HABER MERKEZİ
7 Haziran 2015 Pazar günü yapılan Milletvekilliği Genel Seçimleri’nde Kırklareli’den 53 bin 399 oy alarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gitmeye hak kazanan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak 10 Haziran 2015 Çarşamba günü Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı Ağır Ceza Reisi Hakan Türkön’den Mazbatasını alarak Resmen Milletvekili oldu.
Milletvekili Hamdi Irmak’ı Mazbata alma töreninde, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, İl Teşkilatı, Eşi, Torunu ve partililer yalnız bırakmadı. 
Vekil Irmak, Mazbatasını alarak bir konuşma yaptı. Konuşmasında; “İnsanımıza, ilimize, Bölgemize ve Ülkemize hizmet etmek için bu yola çıktık. Bu yolculuğun önemli kilometre taşlarından birisi de mazbatamızı almaktır. Başkanımızdan mazbatamızı aldık. Her şeyden önce samimiyetle, içtenlikle ülkemizin İnsanının daha iyi yerlerde bulunması, daha güzel şartlarda yaşayabilmesi ve Cumhuriyetimizin 100. Yılında (2023)’te Ülkemizin ilk 10 Büyük Ekonomi’den biri olabilmesi için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Bu bir başlangıç, Bu Bir Fatiha Bundan sonra yola devam” dedi.
Mazbatasını alan Hamdi Irmak Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz’u da Makamında ziyaret etti. Vekil Irmak, Başsavcı Yavuz’u ziyaretinde, yeni bir Adliye Binası yapılması için elinden gelenleri yapacağını ve Sadece Bununla kalmamakla Kırklareli’nin İhtiyaçları için çabalayacağını dile getirdi.
Vekil Irmak ve törene katılanlar Kırklareli Adalet Sarayı önünde hatıra fotoğrafı çektirerek, Vekili kutladılar. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here