Milletvekili Dibek, PKK’lı Teröristlerin kaçırdığı Astsubayın Ailesini Ziyaret etti.

10
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24.Dönem Kırklareli Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Turgut Dibek, Meclisin tatile girmesi ile birlikte geldiği seçim bölgesinde, PKK’lı Teröristler tarafından kaçırılan Astsubay’ın ailesine ve partililerine bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki yemin krizinin çözümü için AK Parti-CHP arasında gerçekleşen görüşmelerde CHP’yi temsil eden üç kişilik heyette görevlendirilen Kırklareli Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Turgut Dibek, Meclisin tatile girmesi ile birlikte ilk olarak Babaeski İlçesine bağlı Büyükmandıra Beldesi’ne gelerek burada, geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’ın Lice İlçesi Fis ovasında PKK’lı teröristler tarafından kaçırılan Astsubay Başçavuş Abdullah Söpçeler’in eşi Saniye Söpçeler, kızı Melis Söpçeler, babası Hüseyin Söpçeler, Annesi Hazel Söpçeler’i evlerinde ziyaret ederek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçmiş olsun dileklerini iletti.
Ziyaret sırasında baba Hüseyin Söpçeler, Milletvekili Dibek’ten, oğlu Astsubay Abdullah Söpçeler’in bir an evvel bulunup, PKK’lı teröristlerin elinden sağ-salim kurtarılmasını istedi.
Milletvekili Dibek’e, ziyareti sırasında, CHP Babaeski İlçe Başkanı Hasan Ali Eren, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Büyükmandıra Belediye Başkanı Mehmet Şükrü Çölgeçen, Alpullu Belediye Başkan Vekili İsmail Yavuzer, İl Genel Meclis Üyeleri Hüseyin Taşkın, Şahin Arslan, CHP Büyükmandıra Belde Başkanı Hasan Menekşe, CHP Alpullu Belde Başkanı Sedat Akgöl, CHP Sinanlı Belde Başkanı İlhan Koç, CHP İlçe ve Belde Yönetim Kurulu Üyeleri ve Partililer eşlik etti.  
Dibek, Büyükmandıra Beldesi’nden sonra, Alpullu Beldesi ve Düğüncülü Köyünü ziyaret ederek, partililerine 24.Dönem Milletvekili Seçimlerinde Kırklareli Bölgesinde CHP’nin oy sayısının 120 bini hedeflediklerini ve bu hedefe ulaştıklarını belirterek, verdikleri destekten dolayı teşekkür etti ve kendilerine Genel Merkezde ki parti çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.(b)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here