Milletvekili Bürge’nin kayınvalidesi Bedriye Yılmaz vefat etti

22
Sevenleri acı gününde yalnız bırakmadı
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge’nin eşi Fatma Bürge’nin annesi Bedriye Yılmaz vefate etti. Kırklareli merkez ilçeye bağlı Çeşmeköy Köyü’ndeki cenaze töreninde sevenleri aileyi bu acı gününde yalnız bırakmadı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Çeşmeköy Köyü’nden olan ve İstanbul Bayrampaşa’da uzun yıllar Belediye Başkanlığı yaptıktan sonra, geçtiğimiz Genel Seçimler’de Adalet ve Kalkınma Partisi’nden (AK Parti) İstanbul Milletvekili seçilen Hüseyin Bürge’nin eşi Fatma Bürge’nin Çeşmeköy Köyü’nde yaşamakta olan Bedriye Yılmaz  26 Kasım 2011 Cumartesi günü akşamı vefat etti.
Vefat eden Bedriye Yılmaz için Kırklareli merkez ilçeye bağlı Çeşmeköy Köyü’nde 27 Kasım 2011 Pazar günü düzenlenen cenaze törenine; Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, Bayrampaşa Kaymakamı Abdülkadir Yazıcı, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Akın, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Emin Tunç, AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Hamit Orakçı, AK Partili Belediye Başkanları, İl ve Belediye Meclis Üyeleri, partililer, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt  ile ailenin akrabaları, dostları ve yakınları katıldı.
Öğle namazının okunmasının ardından, vefat eden Bedriye Yılmaz’ın evine gelindi. Burada dular okunarak helallik istendi. AK Parti İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge, yaptığı konuşmasında acı günlerinde yanlarında olan herkese kendisi ve eşinin ailesi adına teşekkür etti. Daha sonra Cenaze Aracı’na konulan Bedriye Yılmaz’ın cenazesi Köy Mezarlığı’na götürüldü. Burada Köy İmamı Emrah Tekbaş tarafından kıldırılan Cenaze Namazı’nın ardından defnedildi. Dein işleminin ardından katılanlara ikramlarda bulunuldu. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here