MHP’de dananın kuyruğu bugün kopuyor Cemal Özbilen’in 1. sıradan aday gösterilmesi bekleniyor

23
Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) Milletvekilliği Aday Adaylığı
için başvurular bugün sona eriyor. Bugün MHP Genel Merkezi’ne gidip
Kırklareli’den Milletvekilliği için Aday Adayı Başvuru Dilekçesi’ni
vereceği öğrenilen Cemal Özbilen’in 1. sıradan Milletvekili Adayı
gösterilmesi bekleniyor.

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde Milletvekili olabilmek için Aday Adaylığı Başvuruları bugün mesai saati bitiminde sona eriyor.
Kırklareli’den MHP Milletvekili olabilmek için bugüne kadar; Diş Hekimi ve Strateji Uzmanı Aydın Çetiner, Kadın Doğum Uzmanı Dr. Armağan Ayyıldız, Astronomi ve Uzay bilimleri Mühendisi, Tekstilci, Müteahhit Semih Meriç, Eğitimci-Öğretmen Harun Sagun, Emekli Öğretim Üyesi Remzi Berkel, Avukat Şükrü Karademir, Avukat Cemal Terzi, Veteriner Hekim Celal Tulgar, Mimar-Müteahhit İrfan Hasköylü, Ziraat teknisyeni Oktay Kahve Aday Adaylığı başvurusunu MHP Genel Merkezi’ne yaptı.
Bir süreden beri aday adaylığı sürüncemede olan 4 dönem Kırklareli Milletvekilliği yapan Cemal Özbilen’in MHP’de karar kılarak, Kırklareli’den Milletvekili Aday Adayı olduğu ve bugün MHP Genel Merkezi’ne Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yapacağı öğrenildi.
Kulislerde uzun zamandan beri Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) Cemal Özbilen’in 1. sıra için daha şanslı olduğu ve liste başında yer alacağı haberleri dolaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here