MHP’de Ar-Ge Birim Başkanlığı açıldı

14
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çerkezköy İlçe Başkanlığı bünyesinde kurulan AR-GE Birim Başkanlığı hizmete açıldı.

 
MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu, yaptığı açıklamada, MHP İlçe Teşkilatı ile aynı binada hizmet verecek olan AR-GE Merkezi’nde 2001 yılında yapılacak olan genel seçimler için çalışmalar yapılacağını ve stratejiler geliştirileceğini bildirdi.
Kurulan AR-GE Merkezi’nde araştırma ve geliştirme çalışmalarının yapılacağını belirten Ordu, 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde AR-GE’nin olmamasının eksikliğini hissettiklerini ifade etti.
Seçimlerde vatandaşın kendilerine bize 2 belediye verdiğini anlatan Ordu, önceden böyle bir birime sahip olunsa halkın kendilerine 5 belediye vereceğini söyledi.
AR-GE Birim Başkanlığı’na Kürşat Akyıldız’ın getirildiğini belirten Ordu, ”Şuanda AR-GE birimimizi hizmete açtık ama tam donanımlı olarak açılışını 26 Aralık’ta gerçekleştireceğiz. AR-GE Merkezi Çerkezköy ve beldeleri ile ilgili çalışmalar yaparak, halkın sorunlarını, istek ve sıkıntılarını dinleyecek ve bunların çözüm yolu ile ilgili stratejiler geliştirecek. AR-GE Merkezi’nde çalışmak isteyen herkes birime müracaat ederek, çalışma ekibinin içinde yer alabilecek” diye konuştu. aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here