“MHP Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır”

9
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Av.
Cemal Terzi yaptığı yazılı açıklamasında Türkiye’yi ateşe sürüklemeye,
kutlu vatan topraklarını ayırmaya özerklik adı altında 4 parçalı bir
Kürdistan’ın temellerini atmaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini
belirterek şunları kaydetti:

HABER MERKEZİ

“2011 yılının son ayında Türk Milleti’nin içinden kim farklı bir millet çıkarmanın arayışında ise ve Türk Vatanı’nın taksim etmenin peşinde ise, unutmasınlar ki karşılarında Ağrı Dağı gibi MHP vardır. Ve bu emellerine asla geçit vermeyecektir. MHP Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatıdır. Türkiye’yi ateşe sürüklemeye, kutlu vatan topraklarını ayırmaya özerklik adı altında 4 parçalı bir Kürdistan’ın temellerini atmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.
Vurulup tertemiz anlında sere serpe yatanların, bir hilal uğruna yatan güneşlerin cephe de mermisi bitse de “Süngüm var” diyenlerin kutlu emanetine ayıracak, dağıtacak ve parçalayacak birileri daha anasının karnından doğmamıştır.
İki dilli iki bayraklı ve Özerk bir yönetimi esas alarak konfederasyon özlemlerini gerçekleştirmeye çalışanlar ve bağımsızlığın duble yollarını şimdiden inşa etmeye yeltenenler Türk Milleti’nin ipek eldiven içindeki yumruğunu mutlaka yiyeceklerdir. Hiç kimse rüyaya kapılmasın, yarılıp yenilip hayaller kurmasın bizim ne verilecek bir çakıl taşımız vardır. Ne de arkamızı dönüp gideceğimiz bir toprak parçamız vardır. Bizim ekmeğimizde suyumuzda Türk’tür, Türkçe’dir, Türk Tarihi’dir, Türk Milleti’ne ait her türlü değerdir.
Ne yüzüstü bırakıp gideceğimiz insanımız ne de yeniden çizilecek sınırımız vardır. Bu irademize rağmen Türkiye’yi bölmeyi ve Milletimizi parçalamayı düşünenler varsa; bu şer ve fitte mahfillerin hesabımı sormak ve yakalarından yapışmak MHP’nin bir şeref ve siyasi namus meselesi olacaktır. Ve hadlerini de bildirmek için her daim hazır olacağız bu böyle bilinmelidir.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here