MHP Seçim Startı’nı verdi

36
*Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Yamaner; “İl, İlçe, Belde ve Köylerimizi geziyoruz. Gittiğimiz her yerde partimize büyük katılımlar oluyor” dedi.
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamener İl, İlçe, Belde ve Köy ziyaretlerini başlattıklarını gittikleri her yerde büyük bir teveccüh ile karşılanıp partilerine büyük katılımların olduğunu söyledi. MHP Kırklareli İl Başkanı Yamaner konu ile ilgili gazetemize şu açıklamalarda bulundu;
“İl Başkanlığı’na seçildikten sonra yönetim kurulumuz ve partili arkadaşlarımızla birlikte Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ettik.  Ankara’dan döndüğümüz gibi İlçe, Belde ve köy gezilerimizi başlattık. Gittiğimiz her yerde büyük bir teveccüh ile karşılanıyoruz. Halkımız Milliyetçi Hareket Partisini büyük bir umut olarak görüyor. Gittiğimiz her yerde partimize büyük katılımlar oluyor. Halkın Milliyetçi Hareket Partisine gösterdiği ilgi ve güven bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Halkımızın desteği, Cenab-ı Allah’ın izni ile Kırklareli’de en az bir Milletvekili çıkaracağız. Tek gayemiz halkın bizlere olan güvenine layık olmaktır. Kırklareli halkı geçmişten bu güne siyasi anlamda hep boynu bükük bırakılmıştır. Sadece seçimden seçime hatırlanmıştır. Biz bu vefasızlığı yapmayacağız. Kırklareli halkı ile her zaman yan yana, omuz omuza olacağız. Onların derdi bizim derdimiz olacaktır. Çünkü biz menfaat değil, hizmet odaklı bir partiyiz” dedi. 
TEILEN
Önceki İçerikMuhteşem Logo
Sonraki İçerik“SİYASETE KADIN ELİ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here