MHP Seçim Startı’nı Lüleburgaz’da veriyor

13
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Teşkilatı Seçim Startı’nı bugün Lüleburgaz’da; Milletvekili Adayları Av. Cemal Özbilen, Dr. Armağan Ayyıldız ve Av. Cemal Terzi’nin katılımı ile düzenlenecek olan basın toplantısı ile veriyor.
 
HABER MERKEZİ
12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde Kırklareli’den Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) Milletvekilleri göndermek isteyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Teşkilatı Seçim Startı’nı bugün Lüleburgaz’da verecek.
MHP Kırklareli İl Başkanı Sşaban  Savaşan bugün gerçekleştirilecek olan program ile ilgili olarak şunları kaydetti:
“Seçim startımızı bugün Lüleburgaz ilçemizde vereceğiz. Saat 12.00’de Milletvekili Adaylarımız iğle birlikte Lüleburgaz gişelerinde 1. sıra Milletvekili Adayımız Av. Cemal Özbilen’i büyük bir araç konvoyu eşliğinde karşılayacağız. Yine aynı konvoy eşliğinde Lüleburgaz İlçe Teşkilatımızı ziyaret ederek burada Milletvekili Adaylarımızı tanıtarak basın açıklaması yapacağız.
Lüleburgaz ilçemizde yapacağımız Milletvekili Adaylarımızın tanıtımının ardından araç konvoyu eşliğinde Babaeski ilçemizin içerisinden geçerek Kırklareli merkez ilçeye geleceğiz. Şehir merkezi içerisinden konvoyumuz geçiş yaparak Pınarhisar ilçemize ve oradan da Vize ilçemize geçeceğiz.
Tüm teşkilatlarımız ile 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ne hazırız. MHP olarak en az 2 Milletvekili çıkartarak Kırklareli’ni Ankara’da temsil etmek istiyoruz. Bunun için de tüm vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Partimizin tüm adayları birbirinden değerlidir. Kırklareli’ni 1983-2002 yılları arasında TBMM’de başarı ile temsil eden Av. Cemal Özbilen’in de partimizden aday olması bizler için ayrı bir sevinç meydana getirmiştir. Cemal beyin adaylığı partimizin gücüne güç katmıştır. Teşkilatlarımızın yapacağı çalışmalar ile bu dönem MHP İktidar olurken Kırklareli’ni de en az 2 Milletvekili ile Ankara’da temsil edeceğimize inanıyoruz.
Ayrıca Milletvekili Adaylarımız; Av. Cemal Özbilen, Dr. Armağan Ayyıldız ve Av. Turgut Dibek ile birlikte yarın merkez ilçeye bağlı Dolhan Köyü’nde düzenlenecek olan Yağmur Duası’na katılacağız.” (s)
 
  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here