MHP Pınarhisar 8. Olağan Genel Kurulu Pazar günü yapılacak

34
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar İlçe Başkanlığı 8. Olağan Genel Kurulu 7 Aralık 2014 Pazar günü saat 12.00’de Belediye Düğün Salonu’nda yapılacak. 
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar İlçe Başkanlığı 8. Olağan Genel Kurulu 7 Aralık 2014 Pazar günü saat 12.00’de Belediye Düğün Salonu’nda yapılacak. 
Genel Kurulla ilgili bir açıklama yapan MHP Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık, gazetemize şu açıklamada bulundu;
“Uygulanan yanlış politikalar neticesinde Ülkemiz içte ve dışta itibarsızlaştırılmış, vatandaşımız icra kapılarına düşürülmüştür. Güneydoğu’da PKK kendi bayrağını dikerek vali ataması yapmaktadır. Kurtuluşun Milliyetçi Hareket Partisi’nde olduğunu gören vatandaşımız ülke çapında MHP’nin üç hilalli bayrağı altında toplanmaya başlamıştır. Pınarhisar’da da partimize katılımlar her geçen gün artmaktadır. MHP 2015 Yılı’nda yapılacak olan Milletvekilliği Seçimleri sonrası yönetime e ve ülkeyi içinde bulunduğu açmazdan Allah’ın izni ile kurtaracaktır. Milletvekilliği Seçimleri öncesi 07 Aralık 2014 Pazar günü saat 12.00’de yapacağımız Genel Kurulda partimize katılan genç ve dinamik arkadaşlarımızı da partililerimize tanıtacağız. 
Pazar günü Belediye Düğün Salonu’nda yapılacak olan 8. Olağan Genel Kurulumuza partili arkadaşlarımızı ve partisi ne olursa olsun tüm Pınarhisarlı vatandaşlarımızı bekliyoruz. Ülkemizin kurtuluşunda tek çare MHP’dir. Ağır ekonomik şartlar altında ezilmekten, kötü yönetilmekten en önemlisi ay yıldızlı bayraklarımızın indirilerek yerine PKK bayrağının çekilmesinden, atalarımızın asil kanları ile aldıkları toprakları PKK itinden temizlemek için zaman MHP çatısı altında toplanma zamanıdır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here