MHP Pehlivanköy İl Genel Meclis Üyesi Adayı Erkol;

24
“Türkiye’de MHP’nin alternatifi kalmadı”

HABER MERKREZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pehlivanköy İl Genel Meclis Üyeliği 1. Sıra Adayı M. Gülay Erkol Pehlivanköy İlçesi ve bağlı köylerde halkın partisine ve şahsına büyük bir teveccüh gösterdiğini belirterek, İl Genel Meclisi’ne seçileceğini iddia etti.
MHP İl Genel Meclis adayı Erkol konu ile ilgili olarak şunları kaydetti;
“Pehlivanköy İlçemiz ve bağlı köylerimize yaptığımız ziyaretlerde büyük bir teveccüh ile karşılanıyoruz. Halkımız CHP’nin ilkelerinden uzaklaştığını, Bakanlardan sonra, Başbakan’a kadar dayanan yolsuzluk iddialarına her gün bir yenisinin eklenmesiyle AKP’ye olan güvenlerini de kaybettiklerini söylüyorlar. İnsanımız Pehlivanköy’de olduğu gibi, Ülke genelinde de Milliyetçi Hareket Parti çatısı altında toplanıyorlar. Türkiye’de Partimizin alternatifi kalmadı. Ülkesini, Vatanını ve Bayrağını karşılıksız seven, hatta canından daha çok seven tek siyasal kuruluş Milliyetçi Hareket Partisidir.(MHP) Çare MHP’dedir.
Pehlivanköy Halkı beni Meclise gönderir, bu yetkiyi bana verirse, bana olan güvenlerini asla boşa çıkarmayacağıma, Pehlivanköy halkının ve üreticisinin İl Genel Meclisi’nde haklarını savunarak kazanımlarını arttırmak için çalışacağıma, gazeteniz aracılığı ile söz veriyorum. 
Pehlivanköylü hemşerilerim beni bu göreve layık gördükleri takdirde bu gazeteyi de sözümün senedi olarak saklasınlar” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here