MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı’na Kürşad Yamaner seçildi

7
* Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Remzi Berkel’in Milletvekilliği aday adaylığı için istifa etmesi ile boşalan başkanlığa Kürşad Yamaner seçildi.

HABER MERKEZİ
12 Haziran 2011 Pazar günü yapılmazsı muhtemel olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde Kırklareli’den MHP Milletvekili olmak için aday adaylığını açıklayan Remzi Berkel MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı’ndan istifa etmişti.
Berkel’in istifası ile boşalan MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı için 15 Şubat 2011 Salı günü saat 20.00(de parti binasında MHP İl Yönetimi’nin de katılımı ile seçim düzenlendi. Kürşad Yamaner ile Remzi Odabaşı’nın aday olduğu seçimlerde 24 Merkez İlçe Üyesi kapalı zarf usulü ile oy kullandı. Seçim sonucunda 19 oy alan Kürşad Yamaner MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı seçildi.
Birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak olan çalışmalar ile MHP’yi Kırklareli’de 1. parti yapmak için çalışacaklarını belirten MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner şunları kaydetti:
“Öncelikle yaptığı hizmetlerden dolayı Remzi beye teşekkür ediyorum. Seçim öncesinde partimize bir heyecan kattığımıza inanıyorum. Tüm teşkilatlarımız ile birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde yapacağımız çalışmalarla partimizi Kırklareli’de 1. parti, Türkiye’de de iktidar yapacağız. Bizim hedefimiz Kırklareli’den en az 2 Milletvekili çıkarmak. Bunu gerçekleştirecek kadrolara da sahibiz. Kırklareli’de yaşayan tüm vatandaşlarımızı partimize destek vermeye davet ediyorum.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here