MHP Kırklareli Kadın Kolları festival de stant açtı

13
* Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Kadın Kolları etkinliklerini 20. Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nde de devam ettiriyor.

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Kadın Kolları Başkanlığı görevini Nedime Tutar’ın üstlenmesi ile birlikte oluşturulan kadro yaptığı çalışmalar ile göz dolduruyor. Geçtiğimiz günlerde kermes açan MHP Kırklareli Kadın Kolları daha sonrada İstanbul Gezisi düzenleyerek üyelerini adaları gezdirmişti.
Etkinliklerine ara vermeden devam eden MHP Kırklareli Kadın Kolları şimdi de 20. Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali’nde stant açtılar. 24 Mayıs 2010 Pazartesi günü açılan standa ilginin büyük olduğunu belirten Kadın Kolları Başkanı Nedime Tutar, burada yaparak satışa çıkardıkları yiyeceklerin kısa sürede tükendiğini belirtti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan’da, Nedime Tutar ve ekibinin göreve gelmesinin ardından yaptıkları etkinliklerden son derece memnun kaldıklarını ve partilerinin her platformda adını duyurmaya devam edeceğini belirtti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here