MHP Kırklareli İl ve İlçe Teşkilatı “Parti İçi Eğitim” aldı

14
* Parti içi eğitim için Ankara’ya giden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Yönetim Üyeleri ve İlçe Yönetim Üyeleri eğitimden döndü.
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nin geçtiğimiz aylarda başlattığı “Gönül Elçileri Projesi” ile Milliyetçi Hareket Partisi sadece milliyetçi kesime değil her kesimden kişilere hitap etmeye, partiye küs ve dargın olanları tekrar partiye kazandırmaya ve değişik görüşlerdeki kişileri parti çatısı altında toplamaya başlamıştı.
Bu proje kapsamında 10-14 Haziran 2012 tarihleri arasında; Kırklareli, Bursa, Elazığ, Artvin, Ardağan İl ve İlçe Yönetimi’ne “Parti İçi Eğitim” verildi. Ankara’da MHP Genel Merkezi’nde yapılan eğitim dönüşünde açıklama yapan MHP Kırklareli İl Başkan Yardımcısı Kanber Uzer; “Gönül Elçileri Projesi kapsamında; “Hitabet”, “Diksiyon”, “Beden Dili Geliştirme”, “Beceri” ve “Eğitimcinin Eğitimi başlıkları altında eğitim aldık. Yapılan seminerler sonrasında katılımcılar sertifikalarını aldı” dedi.
Seminere Kırklareli’den; İl Başkanı Şaban Savaşan, İl Başkan Yardımcısı Kanber Üzer, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ergün Selçuk, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri; Burak Özdemir, Efe Atıl ve Yunus Koç katılarak sertifikalarını aldı. (yş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here