MHP Kırklareli İl Toplantısı Evrensekiz’de yapıldı

10
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Toplantısı Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz Beldesi’nde; MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin…
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Toplantısı Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz Beldesi’nde; MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, MHP Kırklareli İlçe Başkanı Kürşad Yamaner,  MHP Lüleburgaz Ülkü Ocakları Başkanı, MHP Lüleburgaz İlçe Başkanı ve Teşkilatı, MHP Demirköy İlçe Başkanı ve Teşkilatı, MHP Babaeski Teşkilatı,  MHP Pehlivanköy İlçe Başkanı ve Teşkilatı, Çakıllı Belde Teşkilatı ve Evrensekiz teşkilatlarının katılımı ile yapıldı.
Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz’un Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ve diğer konuklara kısa bir brifing vermesinin ardından toplantı yapıldı. Toplantının ardından Başkan Halil Abanoz Evrensekiz Belediyesi’ne gelen misafirlere ve toplantıya katılanlara Evrensekiz Kır Lokantası’nda verdiği yemeğin ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ve diğer konuklar Lüleburgaz’a hareket ettiler. Oradan Babaeski ve Kırklareli’ye hareket ettiler. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here