MHP Kırklareli İl Binası’ndaki bayramlaşmada; birlik ve beraberlik mesajları verildi

14
“AKP’ye verilecek oylar, CHP’yi kazandıracaktır”

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Teşkilatı’nın Bayramlaşma Töreni, Bayramın ikinci günü il binasında yapıldı. Tören, eski ve yeni kuşak MHP’lilere bir araya getirdi. Belediye Başkanlığı Seçimleri’ne tüm partilerden önce start veren MHP, birlik ve beraberlik örneği sergiledi.
Törene; MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, Merkez İlçe Başkanı Kürşad Yamaner, MHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut MHP’nin eski Belediye Başkan Adayları’ndan Sabri Akyüz, Reha Oras, eski İl Başkanları ve yöneticilerle partililer katıldılar.
Bayramlaşma törenin de birlik ve beraberlik mesajları veren MHP’liler, Belediye Başkan Aday Derya Bulut etrafında kenetlendiklerini, parti içinde küskünlüklerin bulunmadığını Kırklareli’de Belediye Başkanlığı’nı kazanacaklarını belirttiler.
MHP İl binasında yapılan Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, Belediye Başkanlığı Seçimleri’nde yarışlarının CHP ile olduğunu belirterek; “MHP 1999’da Kırklareli Belediye Başkanlığı’nı kazanarak, örnek bir Belediyecilik hizmeti vermiştir. Kırklareli insanı MHP Belediyeciliğini ve MHP döneminde aldığı hizmetleri arar olmuştur.
Genç ve nitelikli Belediye Başkan adayımız Derya Bulut ile vizyon sahibi ekibi 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan seçimi Cenab-ı Allah’ın izniyle kazanacaktır. Bazı kesimler, oyları bölmeyin, oyunuzu AKP’ye verin, aksi halde CHP kazanır şeklinde söylemlerde bulunuyorlar. Bu tuzaklara düşmeyin, AKP Kırklareli’de hiç Belediye Başkanlığı kazanamadı ama MHP kazandı ve onlardan çok daha şanslı. Geçen seçimlerde insanlar bu tuzağa düşüp AKP’ye oy vermiş ve CHP seçimi kazanmıştı. Buradan sağduyulu vatandaşlarımıza sesleniyorum. Aklın yolu bir, oylarını yükseltme gayreti içinde olanlara değil, seçimi kazanacak olana MHP’ye oy verin. AKP’ye verilecek oylar ziyan olacaktır ve CHP’yi kazandıracaktır.
Bu yarış MHP ile CHP arasındadır. MHP, pırıl pırıl adayı Derya Bulut’la, Akademisyeninden, Teknik uzmanına, Profesörüne kadar vizyon sahibi ekibiyle Belediye Başkanlığı seçimlerinin favorisidir. Bunun için herkesin sağ oyları bölmeden MHP çatısı altında toplanması gerekmektedir” dedi. (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here