MHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut;

26
“Kırklareli halkı bu oyunu bozar!”

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut Kırklareli’deki siyasi istikrarsızlık ve son 10 yılda Kırklareli’de Belediyecilik adına bir şey yapılmamasını Belediye Başkanları’nın liyakatsiz ekiplerle çalıştığına bağlayarak, Kırklareli halkının kendisine ve ekibine güvenerek, tercihlerini MHP’den yana kullanacaklarını belirtti.
MHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut gazetemize şu açıklamalarda bulundu; “Geçtiğimiz son 10 yıla bakıldığında, Kırklareli son derece hizmetsiz ve son derece boşa geçen bir 10 yıl yaşamıştır. Bunun sebebi ise Belediyeyi yöneten ekibin liyakatsiz isimlerden oluşmasından kaynaklanmaktadır. 18 Şubat tarihi itibariyle tüm partiler ekiplerini açıkladılar. Partilerin Belediye Meclis Üye Listeleri’ni incelediğinizde MHP’nin dışındaki partilerin bu defada aynı hataya düştüğünü göreceksiniz. MHP;  genç, dinamik, eğitimli ve vizyon sahibi ekibiyle Kırklareli’nin kaybettiği 10 yılı, gece gündüz demeden 5 yılda geri döndürmek için çalışmaya hazırdır. Kırklareli’nin artık bir 5 yıl daha değil, 5 dakika kaybedecek zamanı yoktur.
Önce kızıp istifa edenler, sonra da koltuk garantisi alarak geri dönenlerin Kırklareli’ye verecek hiçbir şeyleri yoktur. Onların dertleri sadece ve sadece koltuklarıdır. Bunu açıkça gözler önüne sermediler mi? Gözünüze baka baka bunu teyit etmediler mi? Kırklareli’nin gelişmesine engel olanlar sadece menfaatlerini ve koltuklarını düşünenlerdir.  İnanıyoruz ki halkımız artık bu düzene son verecektir. “Biz kimi aday gösterirsek gösterelim kazanırız” diyenler halkımıza aleni hakaret etmektedirler. Bu cümleyi de her gittikleri yerde söylemektedirler. Halkı aptal, kendilerini akıllı zannedenler şunu iyi bilmelidir ki, Kırklareli halkı onlardan daha zekidir. Geçmişte bunu yaparak belgelemişlerdir. Halkımızın kendilerini hiçe sayanların Oyunlarına da gelmeye niyetleri yoktur. Koltuk derdinde olanlar maalesef bunu gözden kaçırmaktadırlar. Evet Kırklareli insanı eğitimlidir, kültürlüdür, zekidir. Şüpheniz olmasın ki Kırklareli halkı bu oyunu bozar.” (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here