MHP Kırklareli Açılımına devam ediyor

19
MHP’nin Marmara Bölgesi İl Başkanları Kırklareli’de toplanacak
* Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli açılımına devam ediyor. Bu kapsamda Marmara Bölgesi’nin İl Başkanları 28 Şubat 2010 Pazar günü Kırklareli’de bir araya gelecekler.

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından son aylarda Kırklareli’ne ayrı bir önem gösteriliyor. Vatandaşlar tarafından bu ilgi MHP’nin Kırklareli Açılımı olarak yorumlanırken, MHP Genel Merkezi tarafından Marmara İl Başkanları Toplantısı’nın Kırklareli’nde yapılması kararlaştırıldı.
Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale, İstanbul, Yalova,  Balıkesir, Kocaeli, Sakarya İl Başkanları’nın katılımı ile 28 Şubat 2010 Pazar günü İstişare Toplantısı düzenlenecek. Genel Başkan Yardımcıları ile bazı Milletvekillerinin de katılımı ile yapılacak olan toplantıda son günlerde yaşanan olaylar ile Türkiye gündeminde yer alan konular ele alınacak. İllerdeki Teşkilatlanma çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunulacak.
Milliyetçi Hareket Partisi Kırklareli İl Başkanlığı tarafından yapılan organizasyon ile 08 Ocak 2010 Cuma günü Teşkilatlanma Başkanı Bülent Didinmez’in katılımı ile İl ve İlçe Teşkilatlarıyla istişare toplantısı düzenlenmişti.
Yine 17 Ocak 2010 tarihinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı Lüleburgaz ilçemize gelerek “Çözülen Türkiye” konulu bir konferans vermişti. En son olarak da MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural 30 Ocak’ta Kırklareli’ne gelerek çeşitli ziyaretlerde bulunup, “Ya Teslimiyetçilik, Ya Milliyetçilik” konulu konferans vermişti. (s)

  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here