MHP Kaynarca Belediye Başkan Aday Adayı Dalfidan, pazarcı esnafını ziyaret etti

29
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kaynarca Belediye Başkan Aday Adayı Serdar Dalfidan, seçim çalışmalarını erken başlattı.

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kaynarca Belediye Başkan Aday Adayı Serdar Dalfidan, seçim çalışmalarını erken başlattı.
Belediye Başkanlığı Seçimleri’ne iddialı olarak hazırlanan Dalfidan, Partisi tarafından aday gösterilip gösterilmemesinin önemli olmadığını, önemli olanın, Kaynarca’da MHP’nin kazanması olduğunu söyledi.
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesine bağlı Kaynarca Beldesi’nde, partili partisiz herkes tarafından sevilen Serdar Dalfidan, Kaynarca’da Belediye’nin üç dönemdir CHP’de olduğunu ve Belediye Başkanı’nın da 30 Mart’ta yapılacak seçimlerde aday olmayacağını basına açıkladığını belirterek,  Kaynarca’da MHP’nin Belediye Başkanlığı’nı kazanacağını iddia etti.
Dalfidan, Kaynarca halkının değişim istediğini, Kaynarca’da CHP’nin heyecanını kaybettiğini ve hizmet noktasında geride kaldığını kaydetti.
MHP Aday Adayı Serdar Dalfidan, küçük bir belde oldukları için seçim çalışmalarını Kaynarca’lılarla yüz yüze konuşarak başlattığını, bu şekilde çalışmanın çok faydalı olduğunu belirtti.
MHP Aday adayı Dalfidan, Kaynarca pazarcı esnafını da ziyaret ederek, Kaynarca ile ilgili Projelerini paylaştı ve Esnaftan büyük ilgi gördü. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here