MHP Kadın Kolları lokma yapıp dağıttı

11
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Kadın Kolları Başkanlığı mübarek Mevlid Kandili münasebeti ile parti binasında lokma yapıp esnafa ve vatandaşlara dağıttı.


HABER MERKEZİ
14 Şubat 2011 Pazartesi günü saat 14.00’da MHP Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Nedime Tutar öncülüğünde parti binasında bir araya gelen Kadın Kolları Üyeleri kandil dolayısı ile Kuran-ı Kerim okuttular.
Başkan Nedime Tutar tüm Kırklareli halkının Mevlid Kandili’ni kutlayarak; “Yüce mevlanın; “Biz seni ancak âlemlere rahmet olarak gönderdik” dediği sevgililer sevgilisinin doğum gününü en içten dileklerim ile kutluyorum. Bu mübarek günün vatanımıza, milletimize ve yurdumuza hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.” şeklinde konuşarak mübarek kandil günü vesilesiyle yönetimdeki arkadaşlar ile beraber parti binasında Kuran-ı Kerim okutup esnafa ve vatandaşlara lokma dağıtımı yaptıklarını kaydetti.
Başkan Nedime Tutar edilen dualarının Milliyetçi Hareket Partisi’nin tek başına iktidara gelmesi için olduğunu belirtti. (cs)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.