“MHP İktidarı’nı kimse engelleyemez”

7
* Kırklareli’de yayınlanmakta olan Gazeteler ile Ajansların temsilcilerini düzenlenen kahvaltıda bir araya getiren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Milletvekili Adayı Derya Bulut; “Seçimlerin yaklaşması ile birlikte partimizi üzerinde çeşitli oyunlar oynanmaya başladı. Kim ne yaparsa yapsın MHP İktidarı’nı engelleyemeyecektir” dedi.   
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Teşkilatı tarafından 17 Mayıs 2015 Pazar günü saat 10.00’da Cafe 288’de düzenlenen kahvaltılı programda, Kırklarelide yayınlanmakta olan gazeteler ile ajansların temsilcileri bir araya getirildi.
Düzenlenen programa, MHP Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner, MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Mesut Şalk, MHP Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Tuğçe Saatçi, MHP Kırklareli Milletvekili Adayı Derya Bulut ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Milletvekili Adayı Bulut, seçimlerin yaklaşması ile birlikte MHP üzerinde oyunların başladığını ve MHP İktidarı’nın engellenmeye çalıştığını belirterek yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Türkiye Cumhuriyetinin şuan Milliyetçi Hareket Partisine ihtiyacı var. Kırklareli’nin de bugün MHP ihtiyacı var. Ülkemizin ve Partimizin üstümüze Yüklemiş olduğu bu misyondan dolayı elimizden gelenin en iyisi neyse o olarak yapmaya çalışıyoruz. İçimizden geldiği gibi ülkemizin ve ilimizin menfaatleri uğruna dilimizin döndüğü kadar doğruları anlatmaya çalışıyoruz. Ve bunun üzerinden siyaset güdüyoruz. 
Bu gün artık Vatandaşın Huzura ihtiyacı var, topluma yön verecekse, Türkiye’nin geleceğini belirleyecek kişiler siyasetçiler ise artık tebessüm etmeli, gülmeliyiz. Artık vatandaş kime teveccüh gösterecek ona da saygı duymak gerekir. Ama maalesef MHP üzerine gerçekten ciddi provokatif eylemler yapılıyor. Bunların MHP‘nin Türkiye geneli aldığı rüzgârdan kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Özellikle son zamanlarda Meral Akşener hanımefendi, Balkan Göçmenleri’nin gururu, beklide Türkiye’nin en delikanlı siyasetçisi ama onun üzerinden bir karalama kampanyası başlatılması siyasetin geldiği noktayı çok net bir şekilde gözler önüne seriyor.
Biz MHP olarak bu şekilde bir siyaset yapmadık inşallah 7 Haziran’a kadar da böyle birilerini karalama kampanyaları düzenleyerek siyaset yapmayacağız. Bu nezaketi her partiden herkesten bekliyoruz. Kırklareli’de böyle karalama kampanyalı bir siyaset yapılmadı buradan diğer parti adaylarına bu konuda teşekkür ediyorum. Meral Akşener’e karşı yapılan bu olay bizlerin çok canını sıktı bunun da herkese ders olmasını diliyorum. Bundan sonra herkes söylemlerini yapmadan önce 1 değil 10 defan düşünsün ve öyle yapsın. Biz siyasetçilerin artık vatandaşları germeye değil, mutlu etmeye huzura kavuşturmaya çabalamalıyız. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Türkiye’yi yönetmeye hazırız, ilimizde temsil etmeye hazırız. Şimdiye kadar MHP’den kimse bugüne kadar Ankara’da bizi temsil etmedi gelin bu sefer bizi yollayın ve beceremesek bizi cezalandırın. 7 Haziran’da hak edene hak ettiğini verin. 7 Haziran gecesi Türkiye için en hayırlı ne ise onun olmasını temenni ediyorum.
Herkesin boş bir zamanı, dinlendiği bir gün var ama basın mensupları olarak sizlerin hiç dinlenmeye zamanı yok ve boş vaktiniz yok. Biz siyasetçilerin bu yoğun olduğu günlerde bile arada dinlenmeye fırsat buluyoruz ama sizin işiniz sadece siyasette değil ve buradan başka bir yere habere geçiyorsunuz bu koşuşturmaca içerisinde her yere de yetişiyorsunuz. Biz nereye bir programa gitsek siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızı orada görüyoruz. Her yerdesiniz,  Bizi de kırmayarak bu buluşmamıza geldiniz hakkınızı helal edin ve teşekkür ediyorum.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here