MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural’a İğneada ve Demirköy’de büyük ilgi

18
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural,

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğine katılan MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, İğneada ve Demirköy’de ziyaretlerde bulundu.
İğneada ve Demirköy’ü ziyaret ederek incelemelerde bulunan MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural’a; Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Kürşat Yamaner, MHP Demirköy İlçe Başkanı Erol Akıncı ve MHP Demirköy Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İğneada Belde Başkanı Mutlu Akın ve Belde Yönetim Kurulu üyeleri eşlik ettiler.   
MHP Grup Başkan Vekili Vural akşam İğneada  Resort’ta misafir edildi. Ertesi gün tüm İğneada esnafını tek tek ziyaret eden Vural, Balıkçı barınaklarını dolaşarak, İğneadalı balıkçıların sorunlarını dinledi. Büyük çapta eylemlere neden olan ve Ülke gündeminde geniş yer alan Termik Santral ve Nükleer Santraller konusunda da bilgiler alan Vural konuyu Meclise götüreceğini söyledi. Belediye Parkı’nda İğneada’lılara hitap eden Vural, İĞNEADA halkı tarafından büyük bir kalabalık ve ilgiyle izlendi.
İğneada ziyaretinden sonra Demirköy’e geçen Vural, Demirköy’de de esnaf ziyaretinde bulundu. Demirköylüler, MHP Grup Başkan Vekili Vural’ı büyük sevgi gösterileriyle kucakladı. Vural, halkın sorunlarını dinledi ve sürekli not aldı. Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz’u Makamında ziyaret eden Vural, Başkan Muhlis Yavuz ve beraberindekilerle Fatih Sultan Mehmed’in, İstanbul’un Fethi’nde kullandığı topların döküldüğü dökümhaneyi gezdi. Dökümhane gezisinden sonra Demirköy Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap eden Vural’a Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz, ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti ve Demirköy’ü simgeleyen bir plaket sundu.
MHP Demirköy İlçe Başkanı Erol Akıncı’da, MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural’ın ziyaretinin faydalı olduğunu ifade ederek; “Sayın Vural’ın ziyareti Beldemiz içinde, Partimiz içinde çok faydalı oldu.  Vatandaşımız merak ettiği soruların cevabını alarak büyük memnuniyet duydu. Vatandaşımızın soru ve sorunlarının takipçisi olacak olan Grup Başkan Vekilimiz Sayın Oktay Vural’a,  İl Başkanımız Şaban Savaşan’a ve Merkez İlçe Başkanımız Kürşat Yamaner’e, Teşkilat üyelerimiz adına teşekkür ederim” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here