MHP Esnafla kucaklaştı

11
20 Eylül Cuma günü Kırklareli’ne gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı  21 Eylül Cumartesi günü Kırklareli MHP İl Başkanı Şaban Savaşan, İlçe Başkanı Kürşad Yamaner…….
HABER MERKEZİ
20 Eylül Cuma günü Kırklareli’ne gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Recep Dumanlı  21 Eylül Cumartesi günü Kırklareli MHP İl Başkanı Şaban Savaşan, İlçe Başkanı Kürşad Yamaner ve Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut ve Parti parti üyeleri ile birlikte Kırklareli Esnafını ziyaret etti. Esnafla birebir konuşan Dumanlı Türkiye’deki genel durum belli esnafımızın hali ortada. Sanal bir dünya’da yaşanıyormuş gibi hava estiriliyor ama Türkiye’nin gerçeklerini ancak birebir gördüğünüzde ve onlarla konuştuğunuzda anlayabilirsiniz. Ekonominin yansıtıldığı gibi Pembe bir tablosu yok, hal ve durum ortada” dedi.
Dumanlı konuşmasına Kırklareli’nde genel durum hakkındaki değerlendirmesi ile devam etti ve şunları kaydetti: “Kırklareli’ndeki siyasi havanın kendi açımızdan çok olumlu olduğunu gördüm. Milliyetçi Hareket Partisine olumlu bir teveccühün olduğunu düşünüyorum. Bunlarıda burada konuştuğum Esnafın ve İnsanların ifadelerinden anladım. Genç ve Dinamik bir Belediye Başkan Adayımız var kamuoyunda sevildiğini ve itibarı iyi olan bir arkadaşımız desteğinin yüksek olacağını düşünüyorum. İnşallah bu seçimleride alacağına inanıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarakta Kırklareli için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Onun haricinde de tüm vatandaşlarımız ve kardeşlerimizi 5 Ekim’de yapılacak olan mitingimize davet ediyor ve bekliyoruz” dedi. 
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Şaban Savaşan ise konuya ilişkin olarak şunları dile getirdi: “Genel Sekreter Yardımcımız ve Belediye Başkan Adayımızla Esnafı ziyaret ediyoruz. Yerel Seçimlere altı aylık bir süre kaldı çalışmalarımızı hızlandırarak devam edeceğiz. Belediye Başkan Adayımızı esnafımız ile tanıştırıyoruz. Kendisi zaten halkın içerisinde olan birisi. Amacımız Kırklareli Belediyesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bayrağını dalgalandırmak” dedi. (Serkan Koçtürk) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here