MHP Babaeski İlçe Başkanı Akıncı; “ Babaeski’de her gün Milliyetçi Hareket.”

123
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Babaeski İlçe Başkanlığına geldikten sonra
HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Babaeski İlçe Başkanlığına geldikten sonra, Babaeski’de ki siyasi çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken, halkın büyük kesiminden ilgi ve destek gören Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  İlçe Başkanı Zafer Akıncı’yı iş yerinde ziyaret ettik.
Zafer Akıncı göreve geldikten sonra yönetiminde yaş itibari ile kendilerinden daha önde olan üyelerin tecrübelerinden, gençlerinde enerjilerinden yararlanarak Babaeski’de farklı bir çalışma başlattıklarını söyledi. Başkan Akıncı görüşmemiz sırasında gazetemize şu açıklamalarda bulundu; “ Ağabeylerimizin tecrübelerinden, kardeşlerimizin enerjisinden yararlanarak Babaeski’de üç hilalli bayrağı göndere çekme çalışmalarımızı başlattık. Bundan sonra Babaeski’de seçimden, seçime değil, her gün Milliyetçi Hareket. Mücadelemiz sadece gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için ne yapabiliriz? sorusunun cevabını gerektiği şekilde verip, hayata geçirmek için durmadan dinlenmeden çalışacağız.
Babaeski hepimizin. Biz parti ayırımı yapmadan Babaeski’nin güzel insanlarının her türlü nimetten en iyi şekilde faydalanmasını istiyoruz. Babaeski halkına İş istihdamının sağlanması,  en güzel  suyu içmesi, en güzel yollarda yürümesi ve Trakya’nın en modern, en mutlu, yüzleri gülen insanlar olması için varız.  
Milliyetçi Hareket başarıya mecburdur. Bunu halkımızın desteği ile gerçekleştirecektir. Artık Babaeski’de her gün Milliyetçi hareket diyerek yolumuza devam ediyoruz. Samimiyiz, adam seçmiyoruz. Hangi görüş ve inançtan olursa olsun Babaeski halkını kucaklıyoruz. Bizim için Babaeski büyükçe bir aile, Babaeskililer de bu ailenin bireyleridir. Ayrım yapmak, ayrı düşünmek mümkün değildir.  Rotamızı Babaeski insanına hizmete çevirdik.  İlçemizin alt yapı sorunlarının durumu,  yollarımızın hali bu konuda ne yapılabilir?  Bunun istişarelerini yaptık. Bunun yanında İlçe,  Belde ve Köy üye kayıtlarımızın bilgi ve telefon güncellemeleri çalışmasını yaptık. Telefon numarası ve adres değişikliği sebebi ile ulaşamadığımız arkadaşlarımız, İlçe Teşkilatımıza veya bizzat  bana ulaşsınlar.  Belde ve köylerinin çözüm bekleyen sorunları ile birlikte gelsinler. Tüm sorunların çözümü için çalmadık kapı bırakmayacağız. Halkımızın 24 saat hizmetinde olacağız. “ dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here