Kırklareli'nin Sesi

MHP Adaylarını Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı bu sabah düzenlediği kahvaltı ile Kırklareli Milletvekili adaylarını tanıttı. İl Başkanı Kürşad Yamaner önderliğinde saat 10.00’da Cafe 288’de gerçekleşen kahvaltıya eski, yeni çok sayıda partili katılım gösterdi.

Program esnasında bir konuşma yapan İl Başkanı Yamaner, partisinin 1 Kasım hedefinin iktidar olduğunu vurgulayarak, sözü Milletvekili adaylarına devretti. 3. Sıra adayı Oktay Kahve kendisini tanıttığı konuşmasında, sıralamanın önemli olmadığını belirterek, “Hepimiz bu partinin gerekirse hamalıyız, gerekirse patronuyuz” dedi.

Partinin ikinci sıra Milletvekili adayı Hüsnü Cumalı ise daha önce Babaeski’den Belediye Başkan adayı olduğunu hatırlatarak, çok çalışmanın mükafatı olarak kendisine ikinci sıra Milletvekili adaylığının layık görüldüğünü, dolayısıyla yine çok çalışarak, Ankara’ya kesinlikle 1 Milletvekili göndereceklerini söyledi.

Son olarak MHP Kırklareli 1. sıra Milletvekili adayı Selçuk Yılmaz bir konuşma yaptı. Yılmaz 10 yıl boyunca Vize Belediye Başkanlığı yaptığını belirterek, kendisini özellikle milliyetçi kesimin tanıdığını, sevdiğini söyledi. Yılmaz, AK Parti politikalarını da ağır bir dille eleştirdiği konuşmasında, partiye büyük emeği geçen bir önceki dönem milletvekili adayı Derya Bulut’a da teşekkür etti ve desteğini beklediğini kaydetti. Yılmaz; “1 Kasım, MHP’nin zaferi ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin Başbakan olması ile sonuçlanacaktır” dedi.