Meşhur balıkçı Eşref Aslanoğlu, balık fiyatlarını Çarşamba pazarı fiyatlarıyla aynı tutunca satışlarda büyük patlama oldu

193
Meşhur balıkçı Eşref Aslanoğlu, balık fiyatlarını Çarşamba pazarı fiyatlarıyla aynı tutunca satışlarda büyük patlama oldu

Kırklareli il merkezi Kasaplararası Caddesi üzerinde yıllardır balıkçılık yaparak geçimini temin etmesinin yanı sıra, lezzetli, taze ve çok uygun fiyatlarla balık satışı yapan meşhur balıkçı Eşref Aslanoğlu’nun balık tezgâhında satışlar, Çarşamba pazarındaki balık fiyatlarıyla aynı olması üzerine balık satışlarında büyük bir patlama meydana geldi.

Meşhur balıkçı Eşref Aslanoğlu’nun balık tezgâhını ziyaretimiz sırasında çok sayıda müşteriyi gözlemlerken, balık fiyatlarının uygun olması da dikkatimizi çekti. Buna göre, Karadeniz hamsi kg: 5 TL, Karadeniz istavrit kg: 7 TL, Sardalya kg: 4 TL, Karadeniz çinakop kg: 15 TL, Alabalık tane: 2,50 TL, Mırlan mezgit kg: 13 TL, Karadeniz barbun kg: 8 TL, Karadeniz levrek tane: 5 TL, Deniz çupra tane: 5 TL, Somon kg: 15 TL’ydı.

Eşref Aslanoğlu balık satışları ile ilgili gazetemize yapmış olduğu açıklamasında şunları söyledi.

"Kırmızı etin fiyatının yüksek olması nedeni ile halkın sağlığına daha yararlı ve fiyatı çok uygun olan balık alımlarına vatandaşın ilgisi her geçen gün artıyor. Amacımız halkımıza tezgâhımızda her gün temizlenmiş olarak günlük ve taze balık satarak hizmet vermektir." Meşhur balıkçı Aslanoğlu’nun tezgâhında balık almak için bekleyen vatandaşlarla yaptığımız görüşmede, balık fiyatlarının uygunluğu sayesinde her gün taze balık yedikleri için balıkçı Aslanoğlu’na teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.