Mehmet Nuri Yardım’dan “Edebiyat Dünyamızın Unutulmayan Simaları” semineri

13
* Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren Sevgi Dünyamız Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği’nin Salı günleri düzenlenen programında Edebiyatçı-Yazar ESKADER Genel Başkanı Mehmet Nuri Yardım “Edebiyat Dünyamızın Unutulmayan Simaları” konusunda seminer verecek.
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe Demirtaş Mahallesi Muzaffer Ender Caddesi Gençağ Apartmanı zemin katındaki Ahmet Cevdet Paşa Eğitim ve Kültür Merkezi’nde Sevgi Dünyamız Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği tarafından düzenlenen Salı Sohbetleri devam ediyor.
Bu kapsamda bugün saat 19.00’da Edebiyatçı-Yazar ESKADER Genel Başkanı Mehmet Nuri Yardım “Edebiyat Dünyamızın Unutulmayan Simaları” konusunda seminer verecek.
Ahmet Cevdet Paşa Eğitim ve Kültür Merkezi’nde Sevgi Dünyamız Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği tarafından “Pazartesi Sohbetleri” adı altında başlatılan programların bundan sonra “Salı Sohbetleri” olarak devam edeceğini belirten Sevgi Dünyamız Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği Başkanı Kırklareli Vali Yardımcısı Taceddin Özeren;
 “Geleneksel hale getirerek her hafta Pazartesi akşamları düzenlediğimiz programlarımızı bundan sonra Salı geceleri yapacağız. Bu bazen seminer formatında, bazen de bir konu etrafında söyleşi sohbet tarzında olabilir. Ama her haliyle burada her pazartesi akşamı dost, fikir, düşünce, irfan meclisleri kurulacak. Birtakım düşüceler konuşulup, paylaşılıp beyin fırtınası oluşturmak hedefi içindeyiz.
Bugün saat 19.00’da Edebiyatçı-Yazar ESKADER Genel Başkanı Mehmet Nuri Yardım “Edebiyat Dünyamızın Unutulmayan Simaları” konusunda seminer verecek. 26 Haziran 2012 Salı günü saat 19.00’da Araştırmacı-Yazar Aile Uzmanı Ferhat Aslan “Ailede Huzur ve Mutluluğun Sırları” konusunda bilgiler verecek. Yapacağımız etkinliklerimize tüm halkımızın katılımlarını bekliyoruz.” (s)    
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.