“Medya’nın öneminin farkındayız”

13
21 Nisan 2012 Cumartesi günü Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı Seçimi’nin yapılmasının ardından oluşan yeni yönetim, kendi arasında Tanıtım ve Medya Birimi oluşturuldu.
HABER MERKEZİ
AK Parti Kırklareli Tanıtım ve Medya Birimi Başkanı Hüseyin Kasap, Başkan yardımcıları; İpek Sevim, Zeynep Seyran, Funda Söylemez, Öner Yılmaz, Bekir Kayhan ve Bora Karaca 07 Haziran 2012 Perşembe günü saat 11.00’de gazetemizi ziyaret ettiler. Ziyaretçiler; Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt ve Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici tarafından ağırlandı.
Medya’nın öneminin farkında olduklarını belirten Hüseyin Kasap bundan sonra sık sık gazeteleri ziyarette bulunacaklarını belirterek; “Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Kongremizi 21 Nisan 2012 Cumartesi günü gerçekleştirdik. Bu kongrede oluşan yeni yönetimde yer alanlar oluşturulan değişik birimlerde görev aldılar. Tanıtım ve Medya Birimi’nin Başkanlığı’nı da ben üstlendim. Partimizin Kırklareli’de yaptığı çalışmalar ve faaliyetlerle ilgili olarak sizlerin aracılığı ile kamuoyunu bilgilendirmek istiyoruz. Bizden önceki dönemlerde basınla bir takım iletişim eksiklikleri olmuş olabilir. Bundan sonra bu iletişimsizlikleri yaşamamak için birim olarak üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız. Medya’nın öneminin farkındayız. Bu sebeple de parti olarak bu birimi oluşturduk. Bundan sonra sizlerle birlikte sıkı bir çalışma içerisinde olmak istiyoruz” dedi.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt’ta gazete olarak her kesime ve birime aynı mesafede bulunduklarını, haber verilmesi halinde her programa katılarak gazetenin sayfalarında yer verdiklerini ifade etti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here