Masa Tenisi, Kulüplerarası Minikler İl Birinciliği Müsabakaları yapılacak

13
Kırklareli Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından, 16 Ekim 2011 Pazar günü Masa Tenisi Kulüplerarası Minikler İl Birinciliği Müsabakaları yapılacak.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 16 Ekim Pazar günü yapılacak olan ‘Masa Tenisi Kulüplerarası Minikler İl Birinciliği Müsabakaları’nda dereceye girenlerin, 22-23 Ekim 2011 tarihlerinde Zonguldak’ta yapılacak olan ‘Minikler A Grubu İller Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacağını belirten Kırklareli Masa Tenisi İl Temsilcisi Soner Polat, gazetemize yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“16 Ekim Pazar günü, kulüplerarası Minikler İl Birinciliği müsabakaları düzenledik. Yapacağımız müsabakaya katılacak olan şuanda 6 kulüp var. Ama lisans çıkartma işlemleri devam ediyor. Zannediyorum 8 ila 10 arasında kulüp katılabilir.
Burada derece alan gençlerimiz 22-23 Ekim 2011 tarihlerinde Zonguldak’ta yapılacak olan ‘Minikler A Grubu İller Şampiyonası’na gitmeye hak kazanacak. Tabiî ki bu turnuvalar Türkiye Şampiyonası için hazırlık turnuvasıdır. Burada dereceye giren ilk 9 Erkek ve 9 Bayan takımı ‘Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde ediyor ve ‘Türkiye Şampiyonası’nda takım, ferdi ve çift olarak yapacakları müsabakalarda ilini, kulübünü ve bir anlamda da kendilerini temsil ediyorlar. Bu turnuvalardaki dereceler Milli Takım yolunu da belirlemiş oluyor. Çok güzel bir turnuva olacağına inanıyoruz.” (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here