Masa Tenisi Il Temsilciliği’nden iftar yemeği

26
Masa Tenisi Il Temsilciliği’nden iftar yemeği

Kırklareli Masa Tenisi Il Temsilciliği, Kırklareli masa tenisçilerine aileleriyle birlikte bir iftar yemeği verdi. Geçtiğimiz Cumartesi gecesi Cevahir Cafe’deki iftar yemeğine aileleriyle birlikte katılan sporcular, birbirinden lezzetli yemeklerle, keyifli bir akşam geçirdiler.

Katılımın yoğun olduğu iftar yemeğinde, sporun sadece belirli bir olgu üzerinde olmadığı, arkadaşlık ve spor dışı güçlü bağları da pekiştirdiği dile getirildi. 50’ye yakın sporcu ve ailesinin katıldığı yemekte bir konuşma yapan masa tenisi il temsilcisi Soner Polat; “Bu tür etkinlikler birlik ve beraberliğin bir göstergesidir ki bizler de, bu katılım ile bunu göstermiş olduk. Sporu sadece sporcu ve antrenör yaparsa istenilen başarı yakalanamaz. Mutlaka ve mutlaka aile desteği de şarttır.” dedi.

Masa tenisinde sporcu yetiştirmenin zorluğuna da değinen Polat, sporculardan gelecekte oldukça fazla şeyler beklediklerini belirterek, aile desteğini hem onların hem de kendilerinin arkasında hissettikleri sürece büyük başarıların sözünü vereceklerini de belirtti.

Yemeğe sporculardan Tuğberk Madenci, Zafercan Cebeci, Göktuğ Arabacı, Irem Gökmen, Ezgi Bektaş, Zeynep Demir, Berfin Güleray, Selinay Cengiz, Aytuğ Sırcan, Mert Üzel, Aysu Aygün, Seda Binici, Bilge Yılmaz, Yağız Engin, Ahmet Birkan Karaçam, Samet Polat, Elif Büşra Polat, Esra Beyza Polat ve velileri katılım gösterdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here