Masa Tenisi İl birinciliği müsabakaları yapıldı

12
* Masa Tenisi İlköğretim Okulları ve Orta Okullar İl birinciliği müsabakaları yapılıyor

 

HABER MERKEZİ
Masa Tenisi İlköğretim Okulları İl birinciliği müsabakaları ikinci kademe Orta Okullar Yıldızlar il birinciliği müsabakaları 07 Mart 2011 Pazartesi günü Kırklareli Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu’nda yapılıyor.
İlköğretim Okulları ve ikinci kademe Orta Okullar Yıldızlar il birinciliği müsabakalarında dereceye giren takımlar 07-11Nisan tarihleri arasında Sivas’ta yapılacak olan Türkiye birinciliği müsabakalarında temsil edecek.
Masa Tenisi Kırklareli İl Temsilcisi Soner Polat; “İlköğretim Okulları İl Birinciliği Müsabakaları ve ikinci kademe Orta Okullar yıldızlar il birinciliği müsabakaları yapılıyor. Dereceye giren takımlar Sivas’ta 07-11 Nisan’da yapılacak olan müsabakalarda ilimizi temsil edecekler. Bayanlarda 3 erkeklerde 7 takım müsabakalara katıldı. Bayanlarımız zaten geçen yıl Kulüpler arası yıldızlar Türkiye üçüncüsü oldu. onlar bu sene şampiyonluğun en büyük adayıdır. Diğer takımlar çok güçlü değil ama Orta Okullardan Lüleburgaz Emrullah Efendi İlköğretim Okulu ile Kırklareli Cumhuriyet İlköğretim okulları arasında kıyasıya bir şampiyonluk mücadelesi olacaktır” dedi.
İl biriciliği müsabakalarına şu takımlar katıldı;
Erkeklerde; Lüleburgaz Ramazan Yaman İlköğretim Okulu, Kırklareli Tevfik Fikret Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO), Lüleburgaz T.E.K. İlköğretim Okulu, Kırklareli Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Lüleburgaz Emrullah Efendi İlköğretim Okulu, Kırklareli Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu ve Lüleburgaz Şimşek Koleji katıldı.
Bayanlarda ise; Lüleburgaz Ramazan Yaman İlköğretim Okulu, Kırklareli Cumhuriyet İlköğretim Okulu ve Kırklareli Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu katıldı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.