Malkara’da Revizyon İmar Planları değerlendirildi

36
Revizyon İmar Planı için gerekli plan tadilatlarının ve önerilerinin değerlendirilmesini yapmak üzere 25-26 Eylül 2013 tarihlerinde İl Bank Ankara Genel Müdürlüğünden Şehir Plancıları Cemal Kaynak
HABER MERKEZİ
Revizyon İmar Planı için gerekli plan tadilatlarının ve önerilerinin değerlendirilmesini yapmak üzere 25-26 Eylül 2013 tarihlerinde İl Bank Ankara Genel Müdürlüğünden Şehir Plancıları Cemal Kaynak ile Oktay Yılmaz Tatar, İl Bank İstanbul 1. Bölge Müdürlüğü’nden Derya Kahraman ve Sibel Tuzdengi Alkan, Tekirdağ’ın Malkara Belediye Başkanı Birol Kaya ve Belediye yetkilileri ile görüştüler.
İl Bank yetkilileri ile Revizyon  İmar Planı hakkında görüşmeler yapıldı. Revizyon İmar Planı sürecinin durumu değerlendirildi. İller Bankası’nın plan öngörülerine ilişkin fikirler tartışıldı. Eylül ayında yayınlanan Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliği’nin plan çalışmalarına yansıması konusu görüşüldü.
2 gün boyunca süren İl Bank Yetkilileri’nin ve Belediyemizin yapmış olduğu Revizyon İmar Planı çalışmaları Belediye Başkanı Birol Kaya tarafından değerlendirildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.