Malkara Belediyesi Mevlid-i Şerif okuttu

21
Tekirdağ’ın Malkara Belediyesi tarafından 30 Ağustos 2013 Cuma günü, Cuma Namazı öncesinde Zafer Bayramı nedeniyle Aziz Şehitlerimiz ile Mısır ve Suriye’de……..
HABER MERKEZİ
Tekirdağ’ın Malkara Belediyesi tarafından 30 Ağustos 2013 Cuma günü, Cuma Namazı öncesinde Zafer Bayramı nedeniyle Aziz Şehitlerimiz ile Mısır ve Suriye’de katledilen Müslüman Kardeşlerimiz için Mevlid-i Şerif okutuldu. 
Gazi  Ömer  Bey   Camii’nde  saat 12.00’de başlayan Mevlid-i Şerife Belediye Başkanımız Birol Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Eğilmez, İlçe Müftüsü Ali Gülbağcı, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Belediye  Başkanı Birol Kaya; “Mısır’da kardeşlerimizin katledilmesini ve yaşanan insanlık dışı olayları kınıyorum. Yaşlı, kadın ve çoluk çocuk demeden katledilen masum insanlara Yüce Allah’tan rahmet, geride kalan ailelerine sabır diliyorum. Ayrıca ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi de minnet ve şükran duyguları ile rahmetle anıyorum. Mevlid-i Şerif’e katılarak okunan dualara avuç açıp amin diyen tüm hemşerilerimizden Cenab-ı Allah razı olsun. İnşallah dualarımız kabul olur. Malkara Belediyesi olarak düzenlemiş olduğumuz Mevlid-i Şerife katılan tüm hemşerilerime de teşekkür ediyorum” dedi.
Mevlid-i Şerife ve Cuma Namazına katılan vatandaşlarımıza Cuma Namazı sonrası Belediye tarafından lokum ikram edildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here