Madalyalı Sporcular SGK’yı ziyaret etti

11
Kırklareli’ni temsilen Tekirdağ’da katıldıkları Türkiye Şampiyonası’nda 1 Altın, 1 Gümüş ve 1 Bronz Madalya ile Takım halinde Türkiye 3’ncülüğü kazanan Ergin Spor Kulübü’nün Taekwondocuları Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Bayram’ı makamında ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Tekirdağ’da 20-25 Haziran 2011 tarihlerinde yapılan “Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda 45 kg’da Türkiye Şampiyonu olan Seray Oğuz, 45 kg’da Türkiye 2.si Fatma  Zehra Karabağ, 27 kg’da Türkiye 3. sü Ece Ateşova ve 8-12 Mart 2011 tarihlerinde Isparta’da yapılan  “Okullar arası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda 55 kg’da Türkiye 3. sü olan  Aleyna Yıldızdal, Edirne’de yapılan “5. Uluslar arası Ters Lale Taekwondo Turnuvası”nda 37 kg’da 1. olan Miray Berke ile 63 kg’da 3. olan Havva Burce Göçmez  Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Bayram’ı makamında ziyaret etti.
15 Temmuz 2011 Cuma günü saat 16.30’da gerçekleştirilen ziyarette; Ergin Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Murat Acar ile Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Özeklioğlu,  Savaş Eskici, Antrenörleri Savaş Ergin ve Gökhan Yeşil’de yer aldı.
Ziyarette; Başkan Yardımcısı İrfan Özekiloğlu Kulübün bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve aldığı başarılar hakkında bilgilendirmelerde bulundu. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here