Maçın galibini penaltılar belirledi

18
* U–15 PlayOff Ligi’nde Kırklareli Sanayispor ile Babaeskispor maçı Kırklareli Sentetik Çim’de yapıldı. Kıran kırana geçen maçta zorda olsa galip gelen Babaeskispor oldu.

Kırklareli Sanayispor 7 – 8 Babaeskispor
HAKEM: Oktay Erden
KIRKLARELİ SANAYİSPOR: Sinan, Serkan, Tugay, Anıl, Sergen, Eray, Fuat, Yasin (Dakika 72 Yusuf), Ufuk (Dakika 46 Ozan), Emrullah, Mehmet
YEDEKLER: Adem, Yusuf, Uğur, Ozan, Yıldırım
BABAESKİSPOR: Ahmet, Melih, Burak, N.Kaan, A.Can, Arda, Burak, Sercan, Serkan, Emre, Gürkan
YEDEKLER: Serhat, Emre, Gökhan, Sergen
SARI KART: Dakika 75 Yasin (Kırklareli Sanayispor)
GOLLER: Dakika 31 Yasin, Dakika 73 Yasin, (penaltı golleri: Tugay, Anıl Sergen, Ufuk, Yasin) (Kırklareli Sanayispor), Dakika 26 Burak, Dakika 88 Emre (penaltı golleri Emre, Burak, Melih, Gürkan, Sercan, Burak) (Babaeskispor)
HABER MERKEZİ
Kırklareli Sentetik Çim’de 6 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’da U–15 PlayOff Ligi’nde karşı karşıya gelen Kırklareli Sanayispor ile Babaeskispor maçı çok çekişmeli geçti. Kıran kırana oynanan bu zorlu maçta gelip taraf Babaeskispor oldu. U–15 Liginde 35’er dakika oynanan maç ilk yarı 1-1 iken skor ikinci yarıda da skor değişmeyince berabere ve zorlu bir maç oldu. Hakem Oktay Erden 10’ar dakika uzatma verdi. Bu kıran kırana geçen maçta Kırklareli Sanayispor’dan dakika 73’te gelen gol ile skor 2-1 oldu. Babaeskispor morallerini bozmayıp maça olan adaptesini bozmayınca Dakika 88’de Emre’nin attığı gol skoru belirleyen gol oldu. Son 2 dakikada 2-2 olan maçta skor değişmeyince penaltı atışlarına gidildi.  Penaltı atışlarında Babaeskispor’dan Ahmet ve Arda golü bulamazken ise Kırklareli Sanayispor’dan Tugay, Yasin ve Emrullah şutlarını gole çeviremediği için skor 8-7 oldu ve Deplasmanda oynayan Babaeskispor sahadan galip ayrıldı. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here