LÜSİAD’ın olağan genel kurul toplantısı yapıldı

22
Lüleburgaz Sanayici İş Adamları (LÜSİAD)’nın üçüncü olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

LÜLEBURGAZ

Dernek lokalinde gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında divan başkanlığına Ahmet Yılmazoğlu, kâtip üyeliklere Nebi Demirtaş ve Halit Daloğlu seçildi.
Saygı duruşundan sonra söz alan LÜSİAD Başkanı Dr. Armağan Ayyıldız konuşmasında "Üçüncü olağan genel kurulumuzu yapıyoruz. Derneğimizin ne kadar güçlü olduğunu görüyorsunuz. Sizlerin desteğiyle iyi işler yaptık. Taze kanın daha güç vereceğine inanıyorum. LÜSİAD’ın yükseklere çıkma ihtiyacı var. Lüleburgaz’ın da LÜSİAD ‘a ihtiyacı var. Ekonomik sorunları çözerek daha iyi yerlere geleceğiz. Yönetim kurulundaki üye sayımızı 15’den 9’a düşürdük. Daha faydalı olacağı inancıyla bunu yaptık. Faaliyetlerimizi kendi paramız ile yaptık. Dernek parasını sadece kirada kullandık" dedi.
Slayt gösterisinde de yapılan çalışmalar üyelere gösterildi.
Yapılan seçimler sonucunda yönetim kuruluna Ercan Daloğlu, Armağan Ayyıldız, Güngör Mandıracı, Ahmet Mutlu, Habip Atabay, Emra Aslan, Rahmi Bayraktar, Ziya Doğan ve Oktay Benli seçildi.
Disiplin kurulu üyeliklerine ise Bülent Uzunca, Seçkin Sayar ve İzzet Gül, denetim kurulu üyeliklerine ise Nebi Demirtaş,Tanzer Yalın ve Selçuk Balaban getirildi. (v.i.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.