Ana sayfa » Kırklareli » Lüleburgazspor’a yeni forma sponsoru

Lüleburgazspor’a yeni forma sponsoru

Bölgesel Amatör Ligi 12. grupta mücadele eden Lüleburgazspor, Kayalı Şirketler Grubu ile forma sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardı. Dün, saat 11.00’de gerçekleştirilen sponsorluk anlaşmasına Lüleburgazspor Kulüp Başkanı Şenol Turan, kulüp yöneticileri ve Kayalı Şirketler grubu sahibi Serhat Kayalı  katıldı.
Kulüp Başkanı Şenol Turan yaptığı açıklamada, Kayalı petrol, İnşaat ve sigorta şirketi ile forma sponsorluğu anlaşması imzaladıklarını söyleyerek; ‘Serhat Kayalı kardeşime verdikleri katkılardan ötürü teşekkür ederim. Zor zamanlarımızda her zaman yanımızda oldu. Lüleburgazspor olarak bu tür esnaf ve iş adamlarının reklam ve sponsorluk anlaşmalarının Lüleburgazspor için çok önemli. Ayrıca Ligin 2. Devresi için transfer çalışmalarımız devam ediyor. Takımımıza en az iki takviye yapmayı planlıyoruz. Görevimden ayrılacağım konusunda dedikodular duyuyorum. Ben ve yönetimim görevimizin başındayız. Lüleburgazspor’u layık olduğu yerlere taşıyacağız kimse merak etmesin.’ dedi.

Ayrıca kontrol

Tabiat uyanırken Kırklareli’de keyifli iki gün

Kırklareli merkezde tarih ve kültürle başlayan yolculuğunuz, Demirköy, Hamdibey, İğneada, Mert Gölü, longoz ormanları, Dupnisa …

Bir Cevap Yazın