Lüleburgazspor Kayaspor’u farklı geçti

28
* U-14 Play Off karşılaşmasında Lüleburgazspor rakibi Kayaspor’u  5-0 gibi farklı skorla mağlup etti.
YER: Kırklareli Sentetik Çim Sahası
HAKEM: Soner Mataş
LÜLEBURGAZSPOR: Vedat Karakuş, İ. Egemen Arabacı, Ümit Bahadır Özkök, Burak Karataş, Furkan Hızlı, Emre Gündüz, Ergin Fıçıyapan, Serdar Özmen, İsmail Öztürk, Fatih Ulusoy, kağan Uçar.
YEDEKLER: Bayram Demir, Recep Demir, Ömer Faruk Gülen, Burak Evden, Deniz Sezer. 
TEKNİK SORUMLU: Arif Aydın Çelik
KAYASPOR: Barkın Yılmaz, Orhan Bıyık, Emre Taylan,  Merit Can Özdemir, Çağatay Küçükkarış, Ahmetcan Ön, Berkay Ünver, Çağrı Yağız Yasak, Emre Eskin, Turhan Berk Gencay, Emre Kürşat Yılmaz. 
YEDEKLER: Özgür Şar, Çağrı Atasever, Murathan Başaran, Özkan Dağdelen, Alperen Yılmaz.
TEKNİK SORUMLU: Özay Balcı
HABER MERKEZİ
Kulüp U–14 liginde mücadele eden Lüleburgazspor ile Kayaspor Play-Off karşılaşmasında karşıya karşıya geldi. 
Kırklareli Sentetik Çim sahasında 7 Nisan 2012 Cumartesi Günü saat 15.00’da başlayan karşılaşmada gol yağmuru vardı.
Karşılaşmanın ilk dakikalarında Lüleburgazspor oyunda üstünlük kurarak oyunu rakip sahaya yıktı. Lüleburgazspor’un ataklarını kesmekte zorlanan Kayaspor defansı 9. dakikada Burak Karataş’ın şutuyla 1-0 geriye düştü. Golden sonra toparlanmaya çalışan Kayaspor defansında açıklar vermeye başladığı anda ani bir atakla 26’ıncı dakikada Emre Gündüz’ün ayağından bulduğu golle ilk yarıyı 2-0 önde kapattı. İkinci yarıya da hızlı başlayan Lüleburgazspor 50. dakikada Ergin Fıçıyapan ayağından bir gol daha bulup farkı 3’e çıkardı. Lüleburgazspor oyunu tamamen rakip Kayaspor sahasına yıkmıştı. Bu baskılar 54. dakikada Ergin Fıçıyapan’ın ayağından bir gol daha bularak iyice rahatlamıştı. Maçın bitmesine 3 dakika kala son sözü Burak Evcen söyleyerek maçın skorunu 5-0 ilan etti. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here