Lüleburgazspor 3 Puan’a gözünü dikti

17
* Ligde 34 puanla averajla ikinci sırada bulunan Lüleburgazspor Klasman Grubu’na bir mağlubiyet ve bir beraberlik alarak kötü bir başlangıç yaptı ve bu hafta kendi sahasında oynayacağı Oyak Renault maçından 3 puan almak istiyor.

HABER MERKEZİ
Klasman grubuna bir mağlubiyet ve bir beraberlik alarak kötü bir başlangıç yapan Lüleburgazspor, bu hafta kendi sahasında oynayacağı Oyak Renault maçından 3 puan almak istiyor. Ligde 34 puanla averajla ikinci sırada bulunan Lüleburgazspor iddiasını sürdürebilmek için bu maçtan mutlak 3 puan ile ayrılması gerekiyor. Geçtiğimiz hafta Çorlu’da Çerkezköy Belediyespor ile oynanan maç sonrası çalışmalarını Lüleburgaz’da sürdüren Lüleburgazspor teknik ekibinin ve futbolcularının istekli ve hırslı çalışmaları gözden kaçmadı. İkinci lige yükselmek için sadece grup liderinin çıkacağı grupta Lüleburgazspor için son şans olarak gözüken Oyak Renault maçı, Oyak Renault’un da düşme tehlikesi yaşaması nedeniyle bir hayli zorlu geçecek.
* Zor bir hafta olacak
Grupta oynanacak diğer karşılaşmalarda bir hayli zorlu geçecek. Düşme korkusu yaşayan Çerkezköy Belediyespor bu hafta yine düşme korkusu yaşayan Alibeyköyspor deplasmanına gidecek. Her iki takım içinde 3 puanın önemli olduğu karşılaşma bir hayli çekişmeli geçecek. Haftanın en rahat maçında Lüleburgazspor ile aynı puanda olan ve averajla üçüncü sırada bulunan Bursa Nilüferspor A.Ş. artık bu ligde misafir olan Küçükköyspor’u konuk edecek. Yaptığı transferler ile iki maçta 6 puan alarak bu ligde “Bende olacağım” diyen Bayrampaşaspor lider Gaziosmanpaşaspor deplasmanında yine üç puan arayacak. Ligde orta sıralarda bulunan İnegölspor ise haftayı maç yapmadan geçirecek. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here