Lüleburgazspor 2-0 Kırklarelispor

13
2009-2010 Kırklareli U-13 Ligi Play-Off karşılaşmasında 14 Haziran 2010 Pazartesi günü saat 18.30’da Kırklareli Sentetik Çim Sahasında Kırklarelispor ile Lüleburgazspor karşı karşıya geldi.

Play-Off karşılaşmasında 2-0 Lüleburgaz üstünlük elde ederek galip ayrıldı.
HAKEM: Cüneyt Deniz
KIRKLARELİSPOR: Hayrullah, Mustafa, Akın, Arif, İbrahim, Onur, Fikri, Tarkan, Emer, Muhammed, Berke
YEDEKLER: Günay, Umut, Mesut, Mehmet, Şahin
LÜLEBURGAZSPOR: Berker, Musa, Atakan, Uğurkan, Uğur, Kaan, Çağrı, Mustafa, Batuhan, Ufuk, Abdülkadir
YEDEKLER: Cengiz, Vecdi, Bayram, Sezer, Selçuk
HABER MERKEZİ
Kırklarelispor ile Lüleburgazspor karşılaşmasının ilk dakikaları karşılıklı ataklarla başladı. Daha baskılı ve heyecanlı oynayan Burgazspor 23. dakikada Çağrı’nın attığı gol ile üstünlük kazandı. İlk yarının son dakikalarında Kırklarelispor’un 6 numaralı Onur kaleciyle girdiği sert pozisyonda yere ters düşerek sol kolundan sakatlık yaşadı. Sahada bulunan sağlık görevlisi tarafından ilk müdahalenin yapılmasının ardından en yakın sağlık kuruluşuna sevk edildi. Sağlık görevlisi sol omzunda kırık olma şüphesi taşıdığını belirtti.
İlk yarıda sakatlık yaşayan Onur’un yerine ikici yarıda Şahin oyuna dahil oldu. İkini yarının 2. dakikasında 2. golünü atan Burgazspor 2-0 üstünlükle maçı aldı.
Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hasan Başdemir 2-o mağlup olan Kırklarelispor ve 2-0 galip gelen Lüleburgazspor’u tebrik etti ve kupalarını takdim etti. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here