Lüleburgazlı Atletler’den “Geyik Koşusunda” Çifte Şampiyonluk

30
Kırklareli’nin Lüleburgazlı Atletleri 19 Ekim 2014 Pazar günü İstanbul Belgrad Ormanı’nda..
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgazlı Atletleri 19 Ekim 2014 Pazar günü İstanbul Belgrad Ormanı’nda yapılan 499 yarışmacının katıldığı “12. Geleneksel Geyik Koşusu”ndan büyük başarı ile döndüler. 
* 2 Atletimiz kendi yaş gruplarında 1. oldu
Master Atletlerimizden Emrullah Demirel 14 Km. yarışında +55 Yaş Kategorisi’nin 1.’si, genç yeteneklerden Burak Altıntaş 4 Km. yarışının 16-24 Yaş Kategorisi 1.’si, Umut Akçay 13-15 Yaş Grubu’nda 4. oldu. 12. kez düzenlenen ve artık prestiji yüksek bir organizasyon olan geyik koşusunda alınan bu sonuçlar Lüleburgazlı sporseverler arasında sevince yol açtı. 
* Demirel; “Gençlere örnek olmaya devam edeceğiz”
Yarışlarla ilgili Emrullah Demirel yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Bu yarışlarda 2. kez 1. olduğum için çok mutluyum. Çok düzenli antrenman yapıyoruz ve güzel sonuçlar alıyoruz. Asıl sevindiğimiz husus ise Burak Altıntaş’ı kazanmış olmamız. Onun ilerde büyük bir sporcu olacağına inanıyorum ve ayrıca Antrenörü Sevilay Keçeci’ye teşekkür ediyorum. Bu yarışa, 1 hafta sonra yapılacak Cumhuriyet Koşusu nedeniyle katılamayan takım arkadaşlarım Halil Aslan, Yaşar Kanbir ve hocam Oğuz Kesimli’nin de iyi dereceler yapacaklarına inanıyorum. Biz hep daha iyi olmak için çalışmaya ve gençlere örnek olmaya devam edeceğiz. Başarımı sayın hocam Oğuz Kesimli’ye ithaf ediyorum.” (Savaş Eskici)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.