Lüleburgaz’ın köylerinde bugün elektrikler kesilecek

8
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’den  (TREDAŞ) yapılan açıklamada Lüleburgaz İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında;…
HABER MERKEZİ
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş.’den  (TREDAŞ) yapılan açıklamada Lüleburgaz İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında;
Enerji Nakil Hatları’ndea (ENH) fiziki irtibat ve bağlama ile T.C. Tarim İşletmeler Genel müdürlüğü Türk Geldi Tarım İşletmesi Müdürlüğü tarımsal sulama sahası içerisinde bulunan ENH’da onarım ve bakım çalışması nedeniyle;
11 Mayıs 2013 Cumartesi günü (bugün) 07.30-08.00 saatleri arasında 30 dakikaat süre ile; Büyükkarıştıran Beldesi’nin Küçükkarıştıran Mahallesi, Evrensekiz Beldesi ve Akçaköy Köyü’nün tamamı. 10.00-15.00 saatleri arasında 5 saat süre ile Alacaoğlu ve Düğüncübaşı Köyleri. 18.00-18.30 saatleri arasında 30 dakika sure ile Büyükkarıştıran Beldesi’nin Küçcükkarıştıran Mahallesi, Evrensekiz Beldesi ve Akçaköy Köyü’nün tamamında elektrik kesintisi yapılacak.
Bu  kesintiler esnasında elektrik abonesi halkın herhangi bir zarara uğramaması nedeniyle elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, Yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden Önce eneıji verilebileceği, Jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağri Merkezi’ne başvurmaları hususunda uyarılarda bulunuldu. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here