Lüleburgaz’da Başhekimin oğlu ve karısı evde ölü bulundu

38
Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde Lüleburgaz Özel Derman Hastanesi Başhekimi Ensar Şentürk’ün eşi ve oğlu evlerinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’nde Lüleburgaz Özel Derman Hastanesi Başhekimi Ensar Şentürk’ün eşi ve oğlu evlerinde silahla vurulmuş halde ölü bulundu.
Lüleburgaz Özel Derman Hastanesi’nde Başhekim olarak görev yapan göz doktoru Ensar Şentürk’ün eşi Şükran Şentürk ve oğlu Ahmet Bedrettin Şentürk, Ayvalı yolu üzerinde bulunan Çağrı Kent Sitesi’ndeki evlerinde silahla vurulmuş halde ölü olarak bulundu.
Baba Dr. Ensar Şentürk (51) 01 Ağustos 2014 Cuma günü saat 18.00?de iş dönüşü eve geldikten sonra kapıyı açıp içeriye girmesiyle salonda eşi ve oğlunun cansız bedenleri ile karşılaştığı öğrenildi. Anne Şükran Şentürk(51) karnından ve kalbinden 2 kurşun, oğlu Ahmet Bedrettin(18) ise tek kurşunla hayatını kaybettiği öğrenildi. Olayın öğle saatlerinde muhtemelen de 14.00 sıralarında olduğu sanılıyor.
Olay yerinde Lüleburgaz Jandarma Ekiplerince yapılan aramada bir tabanca, boş kovan ve mermi ele geçirilirken, anne Şükran Şentürk’ün yanında bir de Kuran’ı Kerim bulunduğu belirtildi. Ölüme sebep olduğu düşünülen silahın ise Dr. Ensar Şentürk’e ait olduğu gelen iddialar arasında.
* Öldürülen Oğul Şentürk Lüleburgaz Birincisiydi ve Tıp Fakültesini Kazanmıştı
Olayda hayatını kaybeden Ahmet Bedrettin Şentürk Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi’nden mezun oldu. 2014 LYS Lüleburgaz birincisi olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’ne yerleşmişti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here