Lüleburgaz’da Barış ve Halebak öne çıkıyor

22
Lüleburgaz anketimiz başlamadan önce ekibimiz 5 Aday Adayı’ndan dördünü ziyaret etti.  Hakan Dedeoğlu şehir dışında olduğu için kendisiyle görüşme sağlanamadı.
HABER MERKEZİ
Lüleburgaz anketimiz başlamadan önce ekibimiz 5 Aday Adayı’ndan dördünü ziyaret etti.  Hakan Dedeoğlu şehir dışında olduğu için kendisiyle görüşme sağlanamadı.
Gazetemiz Yazarlarından Faruk Ceylan ve Özkan Başaran ile Muhabirimiz Erdoğan Şendir, Lüleburgaz’da merakla beklenen Yeşilyurt Gazetesi CHP Adayı Anketi öncesi Aday Adayları’ndan Belediye Başkanı Emin Halebak, Mimar Turabi Kayan, Doktor Tansel Barış ve Avukat Koray Şentürk’e ziyarette bulundular. Ekibimiz Aday Adayları’ndan Hakan Dedeoğlu Lüleburgaz’da olmadığı için kendisiyle görüşemediler. 
Görüşmelerde 4 Aday Adayı’da, adaylık konusunda iddialı olduklarını, Yerel Seçimler’de Lüleburgaz’da CHP Adayı olacaklarını ifade ettiler.
Anketimizin ilk günü Aday Adayları’ndan, Belediye Başkanı Emin Halebak, Mimar Turabi Kayan, Doktor Tansel Barış ve Avukat Koray Şentürk başa baş bir yarış içindeydi.  İkinci ve Üçüncü günde ise Doktor Tansel Barış ve Emin Halebak rakiplerini geride bırakarak yükselişe geçtiler. Koca Sinan ve İstasyon Mahalleleri’ndeki Lüleburgazlıların oyları Tansel Barış’ı öne çıkardı. 
Yarışın galibi kim olacak?  Bu sorunun cevabını Anketimiz tamamlandıktan sonra, oy sayıları ve  yüzdeleri ile siz değerli okuyucularımıza duyuracağız. 
Lüleburgaz’dan sonra son seçim durağımız Kırklareli. Bu arada Kırklareli’deki çalışmalarımız da devam ediyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.