Lüleburgaz’da “9. Trakya Tech 2014 Tarım Fuarı” açıldı

45
 Kırklareli’nin Lüleburgaz Belediyesi ile Renkly Fuarcılık tarafından organize edilen “9. Trakya Tech 2014 Tarım Fuarı..
HABER MERKEZİ
 Kırklareli’nin Lüleburgaz Belediyesi ile Renkly Fuarcılık tarafından organize edilen “9. Trakya Tech 2014 Tarım Fuarı” 24 Eylül 2014 Çarşamba günü Saat 17.00’da Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak’ın açılış kurdelesini kesmesiyle başladı. Lüleburgaz Kapalı Pazar Yeri’nde açılışı gerçekleşen Fuar,  28 Eylül 2014 Pazar gününe kadar açık kalacak.
“9. Trakya Tech 2014 Tarım Fuarı”nın açılışına; Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Alaaddin Güncer, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, Yeşilyurt Gazetesi Köşe Yazarı Özkan Başaran, Kardeş Gazetemiz Babaeski Gündem’in Yazı İşleri Müdürü Ceyhun Çolak ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışı gerçekleştiren Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak açılış konuşmasında; Tarımın, çiftçinin ve bu sektördeki tüm enstrümanları birleştirerek daha iyiye ulaşmasına katkı vermek amacıyla başlattıkları, Lüleburgaz Tarım Fuarı’nın 9. Yılı’nı tam doluluk oranıyla açmanın büyük keyfini yaşadıklarını belirtirken, tüm alanlarda destek verenlere çok teşekkür ettiğini söyledi.
Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Pınarhisar Belediye Başkanı Mustafa Cingöz, CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Alaaddin Güncer, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, Yeşilyurt Gazetesi Köşe Yazarı Özkan Başaran ve katılımcılar fuardaki stantları ve ürünleri incelediler.
Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak ve katılımcılar fuarda bulunan tarım araçlarını inceleyerek Renkly Fuarcılık firma yetkilisi Umut Güngör’den bilgiler aldı.
Renkly Fuarcılık Trakya Satış Sorumlusu Nalan Cömert yaptığı açıklamada; “Lüleburgaz ve çevresinde bulunan  vatandaşlar bu fuarıçok sevdi. Tarım Fuarı’nda üreticilerimiz tarımla ilgili her şeyi bulacak” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here