“Lüleburgaz Yılın Girişimcisi”ni seçiyor

15
Kırklareli’nin Lüleburgaz Belediyesi “Stratejik Planla İşleyen Kurum” olarak 2012-2016 Stratejik Planı’nda yer alan “Var olan potansiyeli harekete geçirmek üzere girişimcilik ruhunu teşvik eden çalışmaların devamını sağlamak” faaliyetine yönelik Lüleburgaz’da Yılın Girişimcisini seçiyor.
HABER MERKEZİ
Lüleburgaz Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, başvuruların 31 Ocak 2013 tarihine kadar yapılması gerektiği belirtilerek;
“Girişimcinin “Yılın Girişimcisi Seçilmeye” aday olabilmesi için; gerçek ya da tüzel kişi olması, faaliyetlerini ilçe sınırı içerisinde sürdürmesi, faaliyetlerini aynı unvanla en az 5 yıl kesintisiz sürdürmesi gerekmektedir.
Yılın Girişimcisi seçilmesi ile ilgili, Lüleburgaz’da ‘Yılın Girişimcisi Seçilmesi’ne Dair Seçme, Seçilme, Ödül Usul ve Esasları Yönergesi, Başvuru Formu ve istenilen belgeler Belediye Özel Kalem Müdürlüğünden veya Belediye İnternet Sitesinden temin edebilir. Adayların başvurularını şahsen yapmaları gerekmektedir. Başvuru Formu ve istenilen belgeler 31Ocak 2013 Perşembe günü saat: 17.00’ye kadar Belediye Özel Kalem Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektir” kaydedildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here